ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Napollo buduje park handlowy w podwrocławskich Łanach

wykres


Firma Napollo przy wschodniej obwodnicy w podwrocławskiej miejscowości Łany rozpoczęła kolejną inwestycję nowego parku handlowego. Będzie to kolejny po N-Parkach przy Maślickiej, Gagarina oraz Ślężnej handlowy obiekt typu convenience w portfelu inwestora w aglomeracji wrocławskiej. Obiekty o takim charakterze przeżywają na terenie całej Polski swój ogromny rozkwit oraz w 100 % spełniają oczekiwania zarówno inwestorów, jak i klientów.


Dlaczego Wrocław?


Stolica Dolnego Śląska to jedno z bardziej dynamicznie rozwijających się miast w Polsce. W lutym 2021 Wrocław został sklasyfikowany na 1 miejscu należącego do Financial Times - fDi Magazine raporcie „Globalne Miasta Przyszłości 2021/2022” w kategorii średnich i małych miast świata. Najnowszy N-Park pojawi się na granicy Wrocławia, w Łanach w gminie Czernica przy Rondzie Ułańskim.


- Usytuowana na wjeździe do Wrocławia Gmina Czernica stanowi ogromny potencjał. Już teraz mieszka tu ponad 15 tys. mieszkańców, przy czym należy pamiętać, że 70-% wzrost tej liczby nastąpił w przeciągu kilku ostatnich lat” – mówi Dorota Beltrani – Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji w Grupie Napollo. „Nasi najemcy dostrzegają i widzą dodatkowe walory naszej lokalizacji jak intensywny rozwój budownictwa mieszkaniowego w bezpośrednim sąsiedztwie N-Parku, wysokie natężenie ruchu w okolicy oraz zdobycie I miejsca przez Gminę Czernica w TOP 10 miejsc do zamieszkania w rankingu organizowanym przez Gazetę Wrocławską. Projekt świetnie uzupełni mapę obiektów komercyjnych zlokalizowanych na obrzeżach metropolii. Potencjał Wrocławia, skłonił również Zarząd spółki do kolejnej inwestycji u zbiegu ulic Karwińskiej i Opolskiej. Kolejny wrocławski N-Park planowany jest na 2022, zatem dwa otwarcia we Wrocławiu w jednym roku – podkreśla Dorota Beltrani – a na 2022 planujemy przecież kilka innych otwarć N-Parków w lokalizacjach rozsianych w całej Polsce.


Jakie sklepy otworzą się w N-Parku?


Zaprojektowana powierzchnia najmu N-Parku to ponad 5 tys. m² GLA. Oferta jest kompleksowa i zakłada kluczowe kategorie reprezentowane przez sklep spożywczy, salony odzieżowe i obuwnicze, elektromarket, aptekę, drogerię oraz DIY. W obiekcie znajdą się najemcy tacy jak: Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert i Cosmedica.


Wynajęto już około 90% powierzchni parku, co już w obecnej sytuacji świadczy o sukcesie formatu jakim są N-parki. Ponadto na terenie parku handlowo-usługowego powstanie restauracja typu drive thru, stacja benzynowa, a także myjnia. Zaplanowany jest również parking naziemny przed obiektem na ok. 180 miejsc postojowych. Otwarcie zaplanowano na drugi kwartał 2022 roku.


- Tak zaprojektowany kompleks handlowy zaspokoi potrzeby konsumpcyjne wielu mieszkańców, począwszy od codziennych rutynowych zakupów, kończąc na bardziej specjalistycznych, pamiętając przy tym o szerokim wachlarzu miejsc usługowych – dodaje Dorota Beltrani.Źródło: NAPOLLO

03.06.2021


Tagi: park handlowy, N-Park, najemcy, Łany, Wrocław


BIURA DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WROCŁAWIA

giełda

West Forum przy ul. Strzegomskiej to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Roquette jest światowym liderem w dziedzinie wykorzystania składników...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA

giełda

Digitalizacja sektora budowlanego jest nieuchronna...