ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Empik powraca do CH Plaza Rzeszów

wykres


Jedna z największych i najbardziej znanych sieci sprzedaży m.in. książek, wydawnictw muzycznych, prasy i biletów eventowych powraca do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Nowy salon Empik, bo o nim mowa, działać będzie na parterze Centrum. Salon sieci zajmie powierzchnie blisko 250 mkw.


Empik przez wiele lat był najemcą CH Plaza Rzeszów. Po kilkuletniej przerwie oraz zmianach, jakie w międzyczasie zostały wprowadzone w Centrum, które uatrakcyjniły jego ofertę, Empik zdecydował się na powrót. Przypomnijmy, że w ostatnich latach rzeszowska Plaza przeszła gruntowną modernizację. Zmianie uległa przestrzeń atrium i układ ciągów handlowych. Przebudowano i stworzono nową wygodniejszą komunikację z hipermarketem E. Leclerc. Dzięki temu udało się uzyskać dodatkową powierzchnię handlową, poszerzyć ciągi komunikacyjne i na nowo zaaranżować przestrzeń dla klientów.


Nowi najemcy

CH Plaza Rzeszów dzięki zabiegom zarządcy – Keen Property Managment – pozyskało w międzyczasie nowych kluczowych najemców m.in. pierwszy na Podkarpaciu wielkopowierzchniowy sklep sportowy Decathlon, salony z biżuterią YES i Verona, drogerię Hebe, dwie marki grupy MIG - 50 style i Sizeer, czy też Stomatologię Medicover. Pod koniec czerwca 2021 r. w ofercie CH Plaza Rzeszów pojawi się kolejny duży gracz. Tym razem będzie to salon sieci Sinsay – jeden z największych sklepów tej marki na Podkarpaciu. Znajdzie się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów i zajmie powierzchnię bliską 1000 mkw.


Nowy Empik w Rzeszowie

Wszystkie dotychczasowe zabiegi i właściwe decyzje dotyczące zarządzania Centrum spowodowały, że do grona najemców dołącza powracający po latach Empik. Co bardzo ważne, sieć od razu zdecydowała się na minimum pięcioletnią współpracę z CH Plaza Rzeszów. Nowoczesny salon zajmie powierzchnię blisko 250 mkw. Znajdować się będzie na parterze Centrum i zaoferuje klientom CH Plaza Rzeszów pełną ofertę sprzedaży Empiku. Otwarcie nowej powierzchni zaplanowano na wrzesień 2021 i połączone będzie z coroczną akcją „Back to school”.


Salon Empik w CH Plaza Rzeszów dołączy do blisko 260 placówek tej marki w całym kraju. Empik to jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek istniejących od blisko 70 lat. Jest także liderem w kategoriach wydawniczych. Salony Empik oferuje różne artykuły od książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych przez czasopisma, artykuły papiernicze, zabawki, gry planszowe po bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne. Empik prowadzi także jeden z największych sklepów internetowych w Polsce.


CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), Medicover Stomatologia, sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50Style, Yaya, Quiosque, Smyk, ToysBox, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann czy Hebe. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.


Źródło: Keen Property Managment

15.06.2021


Tagi: CH Plaza Rzeszów, najemca


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...