ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Grupa Murapol powiększa ofertę mieszkań do 3,5 tys. w całej Polsce

wykres


Jeden z wiodących deweloperów na polskim rynku mieszkaniowym wprowadza do oferty ponad 1 000 lokali zaprojektowanych w 5 inwestycjach. Nowe mieszkania powstaną na terenie Bydgoszczy, Krakowa, Torunia, Gdańska i Wrocławia. W dwóch ostatnich Grupa Murapol wprowadza na rynek zupełnie nowe inwestycje. Z kolei w pozostałych trzech, w ofercie znalazły się dalsze etapy realizowanych przedsięwzięć.


W ramach „oferty 1000”, najwięcej nowych mieszkań Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów z Wrocławia. W nowej inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno, która powstanie przy ul. S. Drabika, deweloper oferuje ponad 300 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach, które powstaną w trzech 5-kondygnacyjnych budynkach. Drugim z nowych projektów w portfolio firmy jest Murapol Osiedle Novelo, które zaprojektowano przy ul. W. Jagiełły w dzielnicy Gdańsk Południu. Tutaj do sprzedaży trafiło 200 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w czterech budynkach, od 3- do 5-kondygnacyjnych. W obydwu inwestycjach zostanie wdrożony Home Management System umożliwiający mieszkańcom korzystanie z inteligentnego domu oraz pakiet antysmogowy w standardzie każdego lokalu, z kolei w częściach wspólnych przewidziano energooszczędne oświetlenie LED. Z myślą o sympatykach jednośladów powstaną również stojaki rowerowe. Ponadto na terenie gdańskiej inwestycji zaprojektowano ogrody deszczowe, miejsce rekreacji mieszkańców oraz rozwiązanie wspierające gospodarkę wodną osiedla. Z kolei dla posiadaczy samochodów elektrycznych deweloper postawi stację ich ładowania.


Pula ponad 1000 mieszkań wprowadzonych do sprzedaży obejmuje również lokale w kolejnych etapach realizowanych już inwestycji. W Krakowie, do dyspozycji klientów zostało postawionych ponad 150 mieszkań w dwóch kolejnych budynkach inwestycji Murapol Parki Krakowa, realizowanej przy ul. A. Vetulaniego. Kawalerki, mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe w standardzie wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy, a ich właściciele, dzięki zainstalowanemu w budynkach Home Management System, będą mogli korzystać z rozwiązań smart home. Do oferty dewelopera trafiły również trzy 4-kondygnacyjne budynki z blisko 200 mieszkaniami na Murapol Osiedlu Smart, powstającym na toruńskim Jarze. 170 nowych mieszkań w dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach, deweloper stawia do dyspozycji klientów w Bydgoszczy, gdzie na Nowym Fordonie realizuje Murapol Osiedle Akademickie. W obydwu inwestycjach zostanie wdrożony pakiet eco.


- Rozbudowując ofertę o ponad 1000 mieszkań przekroczyliśmy próg 3000 lokali wprowadzonych do sprzedaży w bieżącym roku, a przed jego końcem chcemy powiększyć tę pulę o kolejne lokale. W czasie wysokiego popytu, uzupełnianie oferty przez deweloperów jest niezwykle istotne, szczególnie w największych miastach, gdzie niska oferta rynku pierwotnego jest szczególnie odczuwalna. – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA. – Nowe inwestycje i kolejne etapy realizowanych do tej pory przedsięwzięć, projektowane są przez naszą pracownię Murapol Architects Drive zgodnie z aktualnymi oczekiwaniami klientów. Wykorzystujemy nowe technologie i zielone, przyjazne dla środowiska rozwiązania, w ten sposób odpowiadając na eco trendy w budownictwie mieszkaniowym. Potwierdzeniem słuszności obranej strategii, u podstaw której leży optymalne odpowiadanie na potrzeby klientów, jest tempo komercjalizacji naszych inwestycji. – podsumowuje Nikodem Iskra.


Źródło: Murapol

19.10.2021


Tagi: deweloper, oferta mieszkań


CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Operator płatności Tpay to polska dynamiczna firma z branży fintechowej, która w nowej siedzibie...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA PLAN RADAR

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...