ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Tomasz Skrzypek

foto

Tomasz Skrzypek dołączył do Corees Polska - Commercial Real Estate, obejmując stanowisko Leasing Director w oddziale krakowskim. Do jego obowiązków należeć będzie wspieranie nowych i obecnych Klientów agencji w procesach poszukiwania powierzchni i rozwiązań zarówno biurowych jak i magazynowych na terenie małopolski, a także za przeprowadzanie procesów komercjalizacji projektów biurowych.


Tomasz od ponad 15 lat aktywnie angażuje się w rozwój rynku nieruchomości komercyjnych. Pracował i pełnił funkcje zarządcze w agencjach nieruchomości – min. PNB Paribas Real Estate, Emmerson, CBRE. Odpowiadał m.in. za komercjalizację projektów biurowych, z powodzeniem uczestniczył również w projektach rekomercjalizacji istniejących obiektów.


Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, ukończył także studia podyplomowe m.in. w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wycen nieruchomości na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.


O Corees Polska

Corees Polska to niezależna firma doradcza, oferująca szeroki zakres usług brokerskich dla najemców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, oferująca wsparcie w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych oraz doradztwa inwestycyjnego. W oparciu o niemal 30 letnie doświadczenie eksperckie oraz wykfalifikowany zespół doradców, Corees prowadzi działania w głównych ośrodkach biznesowych, jak również w miastach regionalnych. Współpraca z Klientami realizowana jest przez cały zespół Corees w oparciu o pełen profesjonalizm oraz transparentność relacji, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Elastyczność współpracy, dyspozycyjność oraz partnerskość relacji stoi u podstaw wszystkich działań agencji – zarówno wielopoziomowych, jak i mniejszych projektów, związanych z renegocjacjami umów najmu czy poszukiwaniami nowych lokalizacji. W zakresie usług dodatkowych, towarzyszących procesom transakcyjnym Corees Polska oferuje usługi prawne, projektowe, architektoniczne, czy wykończeniowe. Więcej o agencji: Corees Polska


Źródło: Corees Polska - Commercial Real Estate

02.11.2021


Tagi: Tomasz Skrzypek, Leasing Director w oddziale krakowskim


CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Operator płatności Tpay to polska dynamiczna firma z branży fintechowej, która w nowej siedzibie...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA PLAN RADAR

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...