ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

EURO24 we wrocławskim West Flex

wykres


Euro24, firma spedycyjno-transportowa, specjalizująca się w transporcie międzynarodowym, na siedzibę swojego wrocławskiego oddziału wybrała przestrzenie West Flex zlokalizowane w kompleksie West Forum zarządzanego przez TFG Asset Management. W procesie najmu powierzchni wynajmującego reprezentowała agencja Corees Polska.


EURO24 to polska firma spedycyjno-transportowa działająca na rynku od 2007 r. Główną dziedziną działalności EURO24 jest kompleksowa i spersonalizowana obsługa firm z branży lotniczej oraz automotive na terenie Europy. Firma świadczy także usługi dla firm z sektorów produkcyjnych, meblarskich i maszynowych, obsługując zarówno stałe kontrakty jak i jednorazowe, nieregularne wysyłki, transporty ekspresowe, a także krytycznie pilne zlecenia. Niewątpliwą przewagą EURO24 nad konkurencją są nieszablonowe rozwiązania i doskonałe wyczucie dynamiki transportów ekspresowych.


- Dokładnie dekadę temu, w roku 2011, otworzyliśmy pierwszy oddział zagraniczny w Wielkiej Brytanii. W kolejnych latach zostały uruchomione także oddziały w Niemczech oraz w Hiszpanii. W Polsce prężnie działają oddziały w Rzeszowie i w Katowicach, a od września 2021 r. rozwijamy nową lokalizację EURO24 we Wrocławiu. – mówi Łukasz Wróbel, Kierownik oddziału EURO24 Wrocław – W doborze biura czynnikami priorytetowymi dla były dla nas takie aspekty jak atrakcyjna lokalizacja oraz komfortowa przestrzeń do pracy dla nowo tworzonego zespołu. West Flex spełnia nasze oczekiwania zarówno na poziomie biznesowym, jak Employer Brandingowym.


West Forum przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu, to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej ponad 22 000m2, oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, w tym także możliwość wynajmu przestrzeni w formacie elastycznym w WestFlex. Właścicielem kompleksu jest grupa GNT Ventures Properties zarządzana przez TFG Asset Management Sp. z.o.o.


– West Flex jest projektem dedykowanym dla najemców, którzy poszukują elastyczność i możliwości podejmowana dynamicznych decyzji – w tym także w podejściu do formy najmu powierzchni biurowej. Cieszymy się, że Euro24 dołączyło do grona najemców West Forum i oczywiście zapraszam kolejnych zainteresowanych elastycznymi, ale i standardowymi formatami najmu w West Forum. - mówi Anna Fijałkowska, CEO Office & Hotel Portfolio w TFG Management Sp. z o.o.


- West Flex to serwisowana powierzchnia biurowa, zlokalizowana w budynku West Forum A, o łącznej powierzchni 776 m2, w skład której wchodzi 10 gabinetów o zróżnicowanych wielkościach - od 22 m2 do 132 m2, oraz powierzchnia współdzielona (kuchnia, korytarze, sale konferencyjne i łazienki). Kameralność, pomieszczeń, oraz elastyczna forma najmu pozwala nam się dostosowywać do aktualnych potrzeb naszych obecnych, jak i przyszłych najemców. - mówi Klaudiusz Pomykała, Leasing Director w Corees Polska, oddział Wrocław.


O Corees Polska

Corees Polska to niezależna firma doradcza, oferująca szeroki zakres usług brokerskich dla najemców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, oferująca wsparcie w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych, wycen oraz doradztwa inwestycyjnego. W oparciu o niemal 30 letnie doświadczenie eksperckie oraz wykfalifikowany zespół doradców, Corees prowadzi działania w głównych ośrodkach biznesowych, jak również w miastach regionalnych. Współpraca z Klientami realizowana jest przez cały zespół Corees w oparciu o pełen profesjonalizm oraz transparentność relacji, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Elastyczność współpracy, dyspozycyjność oraz partnerskość relacji stoi u podstaw wszystkich działań agencji – zarówno wielopoziomowych, jak i mniejszych projektów, związanych z renegocjacjami umów najmu czy poszukiwaniami nowych lokalizacji. W zakresie usług dodatkowych, towarzyszących procesom transakcyjnym Corees Polska oferuje usługi prawne, projektowe, architektoniczne, oraz usługi z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz: www.corees.pl


Więcej o agencji: Corees Polska


Źródło: Corees Polska

05.11.2021


Tagi: West Forum, West Flex, najemca


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...