ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Ziemia Inwestycje w Prosta Tower

wykres


Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K., agencja specjalizująca się w sprzedaży unikalnych działek budowlanych w najbardziej atrakcyjnych regionach Polski, wprowadziła się na powierzchnie biurowe w warszawskim biurowcu Prosta Tower (AEW Europe). W procesie negocjacji umowy najmu wynajmującego wspierała agencja doradcza Corees Polska, najemcę – agencja Biuro Na Miarę.


Ziemia Inwestycje to zespół doświadczonych ekspertów z zakresu nieruchomości, analizy rynku, dewelopmentu, wycen gruntów oraz prawa budowlanego. W swoim portfolio posiadają nieruchomości położone w najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionach z wygodnym i szybkim dojazdem.


Prosta Tower to 19 kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni całkowitej 7400m². Z najwyższych kondygnacji rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę stolicy. Budynek zaprojektowany przez zespół Stefana Kuryłowicza, wyróżnia szklana fasada z frontową elewacją w postaci nieregularnej tafli skonstruowanej z betonowych bloków w kształcie rombów. Realizacja koncepcji sprawiła, że Prosta Tower otrzymała nagrodę CEMEX Building Award 2011 w kategorii „Najciekawsze budynki z betonu zrealizowane na świecie”. Znajduje się w centrum Warszawy,w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych, a jego dogodna lokalizacja umożliwia sprawne połączenie z innymi dzielnicami miasta. Budynek należy do portfela AEW Invest GmbH.


Prosta Tower oferuje nie tylko wysoki standard oferowanej przestrzeni ale i wyjątkowe podejście do zarządzania budynkiem jak i współpracy z najemcami. To wszystko sprawia, że zarówno obecni – jak i nowi najemcy obdarzają nas niesłabnącym zaufaniem – za które osobiście dziękuję. – podkreśla Robert Gietko, Asset Manager w AEW.


- Ze swojej strony gratuluje wszystkim stronom zaangażowanym w proces. Cieszy mnie finalizacja kolejnej umowy najmu w Prosta Tower, i sam fakt, że przestrzenie Prostej wypełniają się kolejnymi najemcami. – komentuje Monika Rogucka, Leasing Director, Corees Polska.


- Po dokładnym zbadaniu potrzeb firmy Ziemia Inwestycje i przejrzeniu pasujących nieruchomości, budynek Prosta Tower okazał się najlepszym wyborem. Wierzę, że nowi najemcy docenią nie tylko świetną lokalizację, ale też wyjątkowy widok z biura na trzy strony Warszawy. – dodaje Paweł Podsiedzik, Specjalista ds. najmu, Biuro na Miarę.


O Corees Polska

Corees Polska to niezależna firma doradcza, oferująca szeroki zakres usług brokerskich dla najemców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, oferująca wsparcie w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych, wycen oraz doradztwa inwestycyjnego. W oparciu o niemal 30 letnie doświadczenie eksperckie oraz wykfalifikowany zespół doradców, Corees prowadzi działania w głównych ośrodkach biznesowych, jak również w miastach regionalnych. Współpraca z Klientami realizowana jest przez cały zespół Corees w oparciu o pełen profesjonalizm oraz transparentność relacji, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Elastyczność współpracy, dyspozycyjność oraz partnerskość relacji stoi u podstaw wszystkich działań agencji – zarówno wielopoziomowych, jak i mniejszych projektów, związanych z renegocjacjami umów najmu czy poszukiwaniami nowych lokalizacji. W zakresie usług dodatkowych, towarzyszących procesom transakcyjnym Corees Polska oferuje usługi prawne, projektowe, architektoniczne, oraz usługi z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz: www.corees.pl


Więcej o agencji: Corees Polska


Źródło: Corees Polska

06.11.2021


Tagi: West Forum, West Flex, najemca


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...