ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

LCP kupuje kolejne 3 parki handlowe

wykres


Grupa LCP sfinalizowała zakup kolejnych 3 nieruchomości handlowych w Bytomiu, Górze Kalwarii oraz w Plewiskach koło Poznania umacniając tym samym pozycję jednego z liderów rynku parków handlowych.


Grupa LCP, firma inwestycyjna działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, nie zwalnia tempa. Zgodnie z obraną strategią wzbogaciła właśnie swoje portfolio o kolejne trzy Retail Parki. Ten typ projektów, jak i supermarkety oraz dyskonty wolnostojące, zapewniają bardzo bezpieczną formę zakupów, przez co coraz częściej są wybierane przez konsumentów oraz najemców.


Najnowsze transakcje, dotyczą nieruchomości znajdujących się w Bytomiu, Górze Kalwarii, oraz Plewiskach koło Poznania. Wszystkie nieruchomości charakteryzuje ich kluczowe położenie w dogodnych miejscach wybranych miejscowości.


Park Handlowy Plewiska znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej, głównej ulicy miasta, w południowo-wschodniej części aglomeracji Poznania. Liczne punkty usługowe znajdujące się w okolicy oraz bezpośrednie sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych, wraz z pobliskimi sklepami, Stokrotką oraz Lidlem, oferują dogodne warunki robienia zakupów dla mieszkańców miasta.


Obiekt został oddany do użytku w 2020 roku i oferuje ponad 1,440 mkw. powierzchni GLA. Najemcami są: KiK, Pepco i Rossman.


Kolejnym Retail Parkiem jest projekt w Bytomiu, zlokalizowany przy ulicy Felińskiego. Znajduje się w okolicy, która obecnie odnotowuje dynamiczny rozwój infrastruktury mieszkaniowej. Dzięki temu, centrum wygodnych zakupów odnotowuje stały wzrost zainteresowania, co pozwala najemcom patrzeć z zadowoleniem na nadchodzący okres świąteczny. Park oferuje 1,653 mkw. powierzchni GLA dla swoich klientów. Najemcami parku są: Pepco, Rossmann oraz sklep spożywczy Stokrotka.


Trzecim Parkiem Handlowym jest obiekt w Górze Kalwarii przy ulicy Wyszyńskiego. To inwestycja, która będzie zlokalizowana przy głównym wjeździe do miasta od strony Konstancina-Jeziorny oraz Warszawy.


Nowo budowany Park handlowy powstanie w sąsiedztwie powstających domów wielorodzinnych. Będzie pierwszym obiektem tego typu znajdującym się przy wjeździe do miasta w sąsiedztwie sklepu Lidl. Do końca roku 2021 planowane jest otwarcie Biedronki, a już w pierwszym kwartale 2022 roku otwarcie swoich sklepów zapowiadają Pepco i Rossmann. Kompleks usługowo-handlowy będzie oferował ponad 2,000 mkw. powierzchni najmu oraz 65 miejsc parkingowych do dyspozycji klientów.


Wszystkie, ostatnie transakcje cechuje ich bardzo dobra lokalizacja w miejscowościach oraz toczący się dynamiczny rozwój zabudowy mieszkaniowej w ich sąsiedztwie. Stanowią doskonałą inwestycję grupy, która kupując takie projekty, cały czas dba, aby inwestycje w wybrane nieruchomości efektywnie pracowały dla swoich inwestorów.


Źródło: LCP Properties

19.11.2021


Tagi: parki handlowe, transakacja


CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Operator płatności Tpay to polska dynamiczna firma z branży fintechowej, która w nowej siedzibie...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA PLAN RADAR

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...