ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Real Logistics w West Flex

wykres


Real Logistics, to polska firma spedycyjno-transportowa, specjalizująca się w transporcie lądowym, kolejowym oraz morskim, w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur we Wrocławiu, dla jednego ze swoich działów wybrała przestrzenie West Flex w kompleksie West Forum zarządzanego przez TFG Asset Management. W procesie najmu powierzchni wynajmującego reprezentowała agencja Corees Polska.


Real Logistics istnieje na rynku od 2006 roku. Oprócz głównej siedziby we Wrocławiu, posiada prężny odział działający w Gdyni, Warszawie i Bolesławcu, a także w Niemczech i Chinach (Chengdu).


West Forum przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu, to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej ponad 22 000m2, oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, w tym także możliwość wynajmu przestrzeni w formacie elastycznym w WestFlex. Właścicielem kompleksu jest grupa GNT Ventures Properties zarządzana przez TFG Asset Management Sp. z.o.o.


- Real Logistics to kolejna firma z branży logistycznej która dołączyła do grona naszych najemców w West Forum. Mam nadzieję, że podpisana przez nas umowa na formacie elastycznym, okaże się doskonałym początkiem naszej długoletniej współpracy w ramach całego kompleksu. - mówi Monika Sieradzan, Leasing Director w TFG Management Sp. z o.o.


West Flex to serwisowana powierzchnia biurowa, zlokalizowana w budynku West Forum A, o łącznej powierzchni 776 m², w skład której wchodzi 10 gabinetów o zróżnicowanych wielkościach - od 22 m² do 132 m², oraz powierzchnia współdzielona (kuchnia, korytarze, sale konferencyjne i łazienki). Kameralność, pomieszczeń, oraz elastyczna forma najmu pozwala dostosowywać się do aktualnych potrzeb obecnych, jak i przyszłych najemców.


– West Flex, jako format elastyczny najmu powierzchni biurowej w kompleksie West Forum jest doskonałą propozycją dla firm w transformacji – czy to powiększających się, czy to zmieniających struktury wewnętrzne, czy też oczekujących na powierzchnie docelowe, wymagające dedykowanych prac wykończeniowych. - mówi Klaudiusz Pomykała, Leasing Director w Corees Polska, oddział Wrocław.


O Corees Polska

Corees Polska to niezależna firma doradcza, oferująca szeroki zakres usług brokerskich dla najemców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, oferująca wsparcie w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych, wycen oraz doradztwa inwestycyjnego. W oparciu o niemal 30 letnie doświadczenie eksperckie oraz wykfalifikowany zespół doradców, Corees prowadzi działania w głównych ośrodkach biznesowych, jak również w miastach regionalnych. Współpraca z Klientami realizowana jest przez cały zespół Corees w oparciu o pełen profesjonalizm oraz transparentność relacji, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Elastyczność współpracy, dyspozycyjność oraz partnerskość relacji stoi u podstaw wszystkich działań agencji – zarówno wielopoziomowych, jak i mniejszych projektów, związanych z renegocjacjami umów najmu czy poszukiwaniami nowych lokalizacji. W zakresie usług dodatkowych, towarzyszących procesom transakcyjnym Corees Polska oferuje usługi prawne, projektowe, architektoniczne, oraz usługi z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz: www.corees.pl


Więcej o agencji: Corees Polska


Źródło: Corees Polska

23.11.2021


Tagi: West Flex, najemca


CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Operator płatności Tpay to polska dynamiczna firma z branży fintechowej, która w nowej siedzibie...

ZARZĄDZANIE ZADANIAMI - APLIKACJA PLAN RADAR

MAGAZYNY, BIURA, GRUNTY - FIRMA DORADCZA

giełda

Polska firma AXI IMMO Group od 11 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych...