ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Capita w Office Center Opole

wykres


Capita, firma specjalizująca się w outsourcingu, transformacji cyfrowej oraz konsultingu otworzy swoje biuro regionalne w kompleksie Office Center Opole. Zarządcą i twórcą projektu jest firma CGI sp. z o.o. Transakcję koordynowała agencja doradcza Corees Polska.


Capita jest wiodącym dostawcą usług biznesowych w zakresie doradztwa, transformacji i usług cyfrowych. Zatrudnia ponad 63 000 osób w Wielkiej Brytanii, Europie kontynentalnej, Indiach i Afryce Południowej. Capita Polska wspiera klientów z wielu sektorów: m.in. edukacja, transport, zdrowie, życie i emerytury, ubezpieczenia i inne organizacje sektora prywatnego i publicznego w Wielkiej Brytanii. Capita jest zaangażowana w realizacje działań w ramach strategii odpowiedzialnego biznesu, mających na celu stworzenie możliwości osiągania lepszych wyników zarówno dla swoich pracowników, klientów, dostawców jak i samego społeczeństwa.


- W Capita pracujemy nad zwiększeniem naszych możliwości w zakresie obsługi języków, które zostały zidentyfikowane jako kluczowy obszar rozwoju dla biznesu, a Polska jest w centrum naszego zainteresowania. Istnieje duże zapotrzebowanie na zwiększenie naszych możliwości w języku niemieckim, a Opole oferuje nam zarówno wymaganą skalę, jak i zasoby w konkurencyjnych kosztach. – mówi Adam Whitmarch – Service Delivery & Client Relationship Director w Capita. Obecnie mamy dostępnych wiele pozycji, w tym dla przedstawicieli obsługi klienta, kierowników zespołów, specjalistów ds. jakości i szkoleń oraz trenerów ze znajomością języka niemieckiego. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do śledzenia naszej strony www. - dodaje.


Office Center Opole oferuje łącznie 7000 m2 NLA nowoczesnej powierzchni biurowej zlokalizowanej w dwóch budynkach. Zastosowane rozwiązania techniczne charakterystyczne dla budynków klasy A i wysoki standard wykończenia wnętrz zapewniają pracę w komfortowych warunkach. Na uwagę zasługuje najnowocześniejszy system HVAC m.in. ograniczający rozprzestrzenianie się drobnoustrojów chorobotwórczych, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa eksploatacji powierzchni. Zarządcą i twórcą projektu jest CGI Sp. z o.o., spółka działająca od 2001 roku na rynku powierzchni komercyjnych w całej Polsce. Spółka jest również operatorem serwisu PaletaBiur.pl zapewniającego komunikację właścicieli budynków z rynkiem najmu.


– Cieszymy się, że Capita, jako kolejna firma z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, zdecydowała się skorzystać z naszego doświadczenia i ulokować swoje biuro w Office Center Opole. Wybór naszego obiektu stanowi dla nas potwierdzenie słuszności prowadzonej przez nas strategii mającej na celu zapewnienie najlepszych warunków pracy dla pracowników naszych najemców. Wszystko to zarówno w aspekcie jakości przestrzeni biurowej, jak i elastyczności obejmowania powierzchni - mówi Przemysław Dorecki – prezes zarządu, CGI Sp. z o.o. - Zależało nam na oferowaniu w Opolu możliwie najwyższego standardu technicznego powierzchni biurowych, w kluczowych sferach eksploatacji ściśle powiązanych z dbałością o środowisko naturalne. Takie rozwiązania z reguły dostępne są jedynie na największych rynkach biurowych, nie są one jednak standardem w Polsce - dodaje Marek Maryniak, CGI Sp. z o.o.


- Office Center Opole to kompleks wyróżniający się na mapie Opola pod względem nowoczesności i funkcjonalności powierzchni oraz proekologicznych rozwiązań. Jestem przekonany, że biuro w pełni sprosta oczekiwaniom obecnych, jak i przyszłych pracowników nowego najemcy.– podsumowuje Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska.


O Corees Polska

Corees Polska to niezależna firma doradcza, oferująca szeroki zakres usług brokerskich dla najemców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, oferująca wsparcie w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych, wycen oraz doradztwa inwestycyjnego. W oparciu o niemal 30 letnie doświadczenie eksperckie oraz wykfalifikowany zespół doradców, Corees prowadzi działania w głównych ośrodkach biznesowych, jak również w miastach regionalnych. Współpraca z Klientami realizowana jest przez cały zespół Corees w oparciu o pełen profesjonalizm oraz transparentność relacji, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Elastyczność współpracy, dyspozycyjność oraz partnerskość relacji stoi u podstaw wszystkich działań agencji – zarówno wielopoziomowych, jak i mniejszych projektów, związanych z renegocjacjami umów najmu czy poszukiwaniami nowych lokalizacji. W zakresie usług dodatkowych, towarzyszących procesom transakcyjnym Corees Polska oferuje usługi prawne, projektowe, architektoniczne, oraz usługi z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz: www.corees.pl


Więcej o agencji: Corees Polska


Źródło: Corees Polska

01.12.2021


Tagi: West Flex, najemca


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...