ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Trei otworzył park handlowy w podwarszawskim Radzyminie

wykres


Mieszkańcy Radzymina mogą już zrobić zakupy w nowym Vendo Parku zlokalizowanym przy ul. Jana Pawła II, tuż obok istniejącego supermarketu Lidl. W obiekcie o powierzchni ponad 2 000 mkw. działają cztery sklepy. Wartość inwestycji to 3,1 mln euro.


Vendo Park w Radzyminie został w całości skomercjalizowany jeszcze przed otwarciem. W gronie najemców znalazły się takie marki jak KiK, Media Expert, a także drogeria Rossmann, oraz Zakłady Mięsne Stanisławów. Park handlowy, który powstał w bezpośrednim sąsiedztwie dyskontu spożywczego Lidl, został wybudowany na działce o powierzchni 5 200 mkw. Obiekt, ze względu na swoją powierzchnię, mieści się w kategorii centrów convenience, czyli skupia się na zaspokojeniu podstawowych potrzeb zakupowych i wygodzie kupujących.


- Zlokalizowany na terenie aglomeracji warszawskiej Radzymin, potrzebował w naszej ocenie uzupełnienia dostępnej oferty o sklepy, w których mieszkańcy mogą zrobić szybkie, codziennie zakupy. W województwie mazowieckim łącznie posiadamy już osiem parków handlowych i doskonale wiemy, że odpowiedni format i dobór najemców to klucz do sukcesu tego typu projektów. Vendo Park w Radzyminie to ostatni otwierany obiekt z zaplanowanych na ten rok. Z dumną mogę powiedzieć, że przewyższyliśmy zakładane tempo wzrostu – 2021 zamykamy wynikiem ośmiu nowych Vendo Parków, rozbudowaliśmy również obiekt w Pułtusku, a w realizacji mamy już kolejne projekty. Silna pozycja naszych produktów, które są stabilnym aktywem inwestycyjnym, sprawiła, że pozyskaliśmy kapitał na dalszą, wzmożoną ekspansję naszej sieci Vendo Park w Polsce - komentuje Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.


Tylko w tym roku Trei dostarczył na polski rynek obiekty handlowe w Zielonce, Myśliborzu, Koszalinie, Piekarach Śląskich, Oświęcimiu, Inowrocławiu, Radzyminie i Chorzowie. Ostatni z wymienionych parków handlowych deweloper zrealizował wspólnie z inwestorem Patron Capital. W ramach zawartej z nim spółki joint venture Trei planuje budowę kolejnych kilkunastu Vendo Parków o wartości 140 mln euro. Dwa projekty – w Otwocku oraz Skarżysku-Kamiennej są w trakcie budowy, a kolejne –zlokalizowane w Łapach i Siedlcach znajdują się na etapie przygotowania projektowego.


Międzynarodowa firma Trei Real Estate, z siedzibą w Niemczech, rozwija sieć Vendo Parków w Polsce, Czechach i na Słowacji. Łącznie powstało już 39 obiektów, z czego aż 29 zlokalizowane jest w naszym kraju.


Źródło: Trei Real Estate Poland

17.12.2021


Tagi: Vendo Park, Radzymin


BIK PARK WROCŁAW I

foto

BIK rozpoczęło II etap budowy parku logistycznego BIK Park Wrocław. Inwestycja...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

W marcu 2021 roku zostało oddane do użytku nowe biuro firmy Hochland Polska...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Co działo się na polskiej scenie architektonicznej w 2021 roku? Które realizacje pozostawią...