ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Accolade inwestuje w nowy park przemysłowy w Sulechowie

wykres


Accolade, międzynarodowy inwestor w nieruchomości przemysłowe, rozpoczyna nowy projekt. Nowoczesny park ma planowaną powierzchnię 76.000 mkw. i wartość inwestycji ponad 60 mln euro. Będzie zlokalizowany na zachodniej granicy Polski, wzdłuż drogi S3, tuż przy węźle autostrady A2.


Accolade jest inwestorem przemysłowym dostarczającym najwyższej klasy infrastrukturę dla biznesu w Europie. Grupa dynamicznie się rozwija - obecnie Accolade jest właścicielem sieci 48 parków przemysłowych z certyfikatem BREEAM. W Polsce szczególny nacisk kładzie na zachodnią granicę – od ponad 6 lat Accolade nieprzerwanie inwestuje w wysokiej jakości, nowoczesne i przyjazne środowisku parki przemysłowe na tym obszarze, m.in. w Szczecinie, Zielonej Górze, Goleniowie, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy i Zielonej Górze. Sulechów to kolejny punkt na mapie, uzupełniający to portfolio.


- Nowa inwestycja zlokalizowana między Gorzowem Wielkopolskim a Zieloną Górą, gdzie Accolade posiada już magazyny przemysłowe o łącznej powierzchni ponad 180.000 mkw. Jest to nasza bezpośrednia odpowiedź na duże zapotrzebowanie najemców w tym regionie – mówi Michał Białas, Dyrektor Zarządzający Accolade Polska. – Lokalizacja idealnie spełnia potrzeby potrzeby nowoczesnego biznesu – działka położona jest wzdłuż drogi S3, tylko 33km od autostrady A2. Berlin jest stąd w zasięgu 2 godzin. To doskonały adres dla najemców prowadzących interesy z zachodnim sąsiadem Polski lub mających połączenia logistyczne z firmami na rynkach zachodnich – dodaje.


Park przemysłowy będzie zlokalizowany w Sulechowie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Nowy Świat. Planowane są trzy budynki o łącznej powierzchni 76.000 mkw., na działce o powierzchni 154.000 mkw.. Wartość inwestycji to ponad 60 mln euro. Prace budowlane rozpoczną się w pierwszej połowie 2022 roku.


Źródło: Accolade

11.01.2022


Tagi: park przemysłowy, Sulechów


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...