ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

LCP kupiło park handlowy w Pleszewie

wykres


W ostatnim czasie Grupla LCP zakupiła park handlowy w Pleszewie. Jest to projekt, który pokazuje, iż pomimo trudnej sytuacji na rynku, nadal istnieje przestrzeń do realizowania dobrych inwestycji w Polsce.


- Kupiony przez LCP park handlowy w Pleszewie doskonale obrazuje rynkowe zapotrzebowanie w Polsce na nowoczesne powierzchnie handlowe w mniejszych oraz średnich miastach. Ograniczenie podaży takich projektów w powyższych lokalizacjach pokazuje, iż uznane marki sieciowe, mające własne wymagania co do jakości przestrzeni, nadal chętnie otwierają sklepy w takich obiektach, często funkcjonując dodatkowo razem z lokalnymi przedsiębiorcami. Pozwala to im optymalnie dostosować ofertę i idealnie trafić w zapotrzebowanie lokalnych mieszkańców – mówi Justyna Małysko, Senior Leasing Manager, LCP.


- Oferowany mix najemców wspiera również ich działania kanałami cyfrowymi (e-commerce), co w takich lokacjach pozwala klientom internetowym finalizowanie transkacji zakupowej także bezpośrednio na terenie kompleksu Retail Parku. Dotyczy to nadal głównie obszaru elektroniki użytkowej ale widzimy, iż coraz więcej transakcji z innych sektorów rynku realizuje je powoli w taki sposób - dodaje Justyna Małysko.


Retail Park w Pleszewie to park handlowy znajdujący się przy ul. Armii Poznań 24 przy trasie biegnącej z Koszalina do Poznania. Na powierzchnii ponad 10,000 powstał obiekt, który oferuje 3,548 powierzchni GLA. Jego najemcami są sieciowe marki znane na zarówno w Polsce jak i za granicą.


Do główych najemców należą; Rossman,Pepco,KiK, Tedi, RTV EURO AGD oraz Kaes. Projekt przyjaznych zakupów w Pleszewie zlokalizowany jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej oraz w bliskim sąsiedztwie sklepu spożywczego Kaufland.


Jest to kolejny projekt w portfelu LCP, które kontynuuje pozyskiwanie dobrych projektów do swojego portfela Parków handlowych. Firma planuje do końca roku zakup kolejnych paru inwestycji, dzięki, którym wartość portfela grupy LCP osiągnie na koniec roku 500 mln EUR.


Obecnie firma buduje projekty w Gdańsku oraz w okolicach Lublina.


Źródło: LCP

24.05.2022


Tagi: park handlowy w Pleszewie, transakcja


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...