ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Osiedle M Bemowo w Warszawie

wykres


Zaledwie 200 metrów od planowanej stacji metra. W dzielnicy Bemowo Bouygues Immobilier Polska buduje osiedle inspirowane warszawską przedwojenną szkołą modernizmu.


247 mieszkań w trzech budynkach o ciekawej architekturze. Na Bemowie francuski deweloper planuje kolejne osiedle. Tym razem przy ulicy Szeligowskiej buduje M Bemowo – inwestycję o podwyższonym standardzie i zlokalizowaną w odległości niecałych 200 metrów od planowanej stacji metra Chrzanów.


Charakterystyczną bryłę M Bemowo podkreślają balkony, których pełne balustrady zostały specjalnie zaokrąglone w narożnikach budynków. Elewacja w kolorze białym połączona z dekoracyjną płytką klinkierową to nawiązanie do warszawskiej przedwojennej szkoły modernizmu będącej inspiracją dla projektanta osiedla. Dodatkowym atutem inwestycji są powiększone okna, dzięki którym M Bemowo zyskuje elegancki, ale jednocześnie lekki charakter.


O podwyższonym standardzie M Bemowa świadczy również poziom wykończenia części wspólnych. W holach pojawią się: podwieszane sufity, skrzynki pocztowe wpuszczane w ścianę oraz stylowe lustra. Portale drzwiowe zaakcentowane zostaną listwami LED, a całość dopełni elegancka okładzina w kolorze różowo-miedzianym.


Na terenie osiedla mieszkańcy skorzystają także z opcji bezdotykowego otwierania drzwi przy pomocy aplikacji na smartfonie.


Na M Bemowie do dyspozycji będzie 257 miejsc parkingowych w hali garażowej i na parkingu naziemnym. Klimatu całej inwestycji dodadzą pergole z pnączami na elewacji i przy rampach garażowych. W osiedlowej przestrzeni do relaksu pojawią się nowe nasadzenia, ławeczki, miniserwis rowerowy ze stojakami, plac zabaw, a także budki dla ptaków i domki dla owadów. Zieleń na terenie inwestycji będzie nawadniana z systemu gromadzącego wodę deszczową.


Budowa M Bemowo rozpocznie się w czwartym kwartale 2022 roku.


M Bemowo to kolejna inwestycja na Chrzanowie, którą w tym roku ogłosił francuski deweloper Bouygues Immobilier. Dotychczas deweloper postawił tam już 5 inwestycji – Villa L’azur, Patio Avenir, Accent Vert, Accent Eco oraz Villa de Charme. Obecnie, przy ul. Batalionów Chłopskich, buduje jeszcze Osiedle Lumea.


Źródło: Bouygues Immobilier

25.05.2022


Tagi: Osiedle M Bemowo, Warszawa


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...