ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Osiedle M Bemowo w Warszawie

wykres


Zaledwie 200 metrów od planowanej stacji metra. W dzielnicy Bemowo Bouygues Immobilier Polska buduje osiedle inspirowane warszawską przedwojenną szkołą modernizmu.


247 mieszkań w trzech budynkach o ciekawej architekturze. Na Bemowie francuski deweloper planuje kolejne osiedle. Tym razem przy ulicy Szeligowskiej buduje M Bemowo – inwestycję o podwyższonym standardzie i zlokalizowaną w odległości niecałych 200 metrów od planowanej stacji metra Chrzanów.


Charakterystyczną bryłę M Bemowo podkreślają balkony, których pełne balustrady zostały specjalnie zaokrąglone w narożnikach budynków. Elewacja w kolorze białym połączona z dekoracyjną płytką klinkierową to nawiązanie do warszawskiej przedwojennej szkoły modernizmu będącej inspiracją dla projektanta osiedla. Dodatkowym atutem inwestycji są powiększone okna, dzięki którym M Bemowo zyskuje elegancki, ale jednocześnie lekki charakter.


O podwyższonym standardzie M Bemowa świadczy również poziom wykończenia części wspólnych. W holach pojawią się: podwieszane sufity, skrzynki pocztowe wpuszczane w ścianę oraz stylowe lustra. Portale drzwiowe zaakcentowane zostaną listwami LED, a całość dopełni elegancka okładzina w kolorze różowo-miedzianym.


Na terenie osiedla mieszkańcy skorzystają także z opcji bezdotykowego otwierania drzwi przy pomocy aplikacji na smartfonie.


Na M Bemowie do dyspozycji będzie 257 miejsc parkingowych w hali garażowej i na parkingu naziemnym. Klimatu całej inwestycji dodadzą pergole z pnączami na elewacji i przy rampach garażowych. W osiedlowej przestrzeni do relaksu pojawią się nowe nasadzenia, ławeczki, miniserwis rowerowy ze stojakami, plac zabaw, a także budki dla ptaków i domki dla owadów. Zieleń na terenie inwestycji będzie nawadniana z systemu gromadzącego wodę deszczową.


Budowa M Bemowo rozpocznie się w czwartym kwartale 2022 roku.


M Bemowo to kolejna inwestycja na Chrzanowie, którą w tym roku ogłosił francuski deweloper Bouygues Immobilier. Dotychczas deweloper postawił tam już 5 inwestycji – Villa L’azur, Patio Avenir, Accent Vert, Accent Eco oraz Villa de Charme. Obecnie, przy ul. Batalionów Chłopskich, buduje jeszcze Osiedle Lumea.


Źródło: Bouygues Immobilier

25.05.2022


Tagi: Osiedle M Bemowo, Warszawa


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...