ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

JLI Trading wprowadzi się do BIK Park Wrocław

wykres


Park logistyczny BIK Park Wrocław zyskał nowego najemcę. Brytyjska firma działająca w sektorze e-commerce wynajęła 6.050 m2 powierzchni w nowo budowanej hali pod Wrocławiem. Inwestycja realizowana przez Biuro Inwestycji Kapitałowych dostarczy łącznie 22.500 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej. Obiekt został już w 77% wynajęty. W ofercie pozostały jeszcze ostatnie wolne moduły.


Brytyjska firma JLI Trading Limited podpisała z Biurem Inwestycji Kapitałowych umowę dotyczącą wynajmu 6.050 m2 powierzchni w nowo powstającym obiekcie w ramach BIK Park Wrocław. Przygotowywane przestrzenie będą przeznaczone głównie na cele magazynowe oraz na nowoczesne biuro. Budowa nowej hali jest już w zaawansowanym etapie.


Firma JLI Trading Limited działa w sektorze e-commerce. W swoim portfolio posiada kilka brandów takich jak: Bodysocks, BargainFox.com, Jobalots, JLI Fulfilment.


- Bardzo cieszymy się z zawarcia kolejnej umowy najmu obejmującej powierzchnie w nowo budowanej hali w naszym podwrocławskim parku logistycznym. Tym samym większość oferowanej przestrzeni została już skomercjalizowana. Pozostały nam jeszcze ostatnie wolne moduły, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb klientów – mówi Krzysztof Mucha Business Development Manager z Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.


Nowa hala magazynowa dostarczy łącznie 22.500 m2. Połowa z tej powierzchni została już ostatnio zakontraktowana przez firmę logistyczną Unico Logistics. W ramach zrealizowanego w 2020 r. pierwszego etapu budowy powstał obiekt liczący 25.000 m2, który jest obecnie w całości wynajęty. Docelowo BIK Park Wrocław będzie oferował 47.500 m2. Centrum logistyczne położone jest na gruncie o powierzchni 11,7 ha. Funkcje generalnego wykonawcy pełni firma Atlas Ward.


Nowoczesne centrum logistyczne znajduje się w Nowej Wsi Wrocławskiej (gmina Kąty Wrocławskie), w sąsiedztwie zjazdu z autostrady A4 – węzeł Pietrzykowice. To idealna lokalizacja na magazyn do obsługi aglomeracji wrocławskiej, a dzięki bezpośredniemu dostępowi do autostrady także całej reszty Polski i rynku niemieckiego.


BIK S.A. jest polskim deweloperem logistycznym należącym do funduszu inwestycyjnego NREP NSF IV. Działalność BIK nadzoruje Logicenters - platforma logistyczna NREP.


Źródło: Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A.

30.06.2022


Tagi: park logistyczny, BIK Park Wrocław, najemca


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...