ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Trei otworzył trzydziesty Vendo Park w Polsce

wykres


Trei Real Estate Poland, międzynarodowy deweloper nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych otworzył w Otwocku swój trzydziesty już Vendo Park w Polsce. Nieruchomość o powierzchni ponad 9 000 mkw. jest jednocześnie jednym z największych parków handlowych należących do dewelopera. Park handlowy w Otwocku to drugi projekt zrealizowany w ramach podpisanej pod koniec 2021 r. umowy joint venture pomiędzy Trei a inwestorem Patron Capital. Wartość inwestycji wyniosła 12,1 mln euro.


Budowa parku handlowego w Otwocku rozpoczęła się we wrześniu 2021 r. Vendo Park powstał na działce o powierzchni 3,7 ha zlokalizowanej przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 1. Na ponad 9 000 mkw. znajduje się piętnaście sklepów. W gronie najemców są takie marki jak: Hebe, Media Expert, KiK, Martes Sport, Rossmann oraz debiutujące w mieście: Netto, Maxi Zoo, Dealz, Sinsay, Action, TEDi, Smyk, Deichmann oraz kaes. Bogata i zróżnicowana oferta została starannie dobrana tak, by zapewnić odwiedzającym dostęp do niezbędnych produktów oraz poszerzyć lokalne możliwości zakupowe. Odwiedzający mają do dyspozycji 320 miejsc parkingowych, a dodatkowo w sąsiedztwie parku handlowego znajduje się sklep budowlany Castorama.


Wraz z otwockim projektem deweloper zadbał również o okoliczną infrastrukturę i przeprowadził remont układu drogowego przy Vendo Parku oraz zbudował rondo u zbiegu ulic Kuklińskiego i Generalskiej, gdzie znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej. Trei współfinansuje także remont oczyszczalni ścieków w Karczewie w związku z planowanym zrzutem wód deszczowych.


Współpraca Trei z Patron Capital

W ramach podpisanej pod koniec 2021 r. umowy joint venture Patron Capital, paneuropejski inwestor instytucjonalny skupiający się na inwestycjach zabezpieczonych nieruchomościami, oraz Trei Real Estate, międzynarodowy deweloper i właściciel nieruchomości mieszkaniowych oraz handlowych, zrealizują i będą zarządzać około 20 parkami handlowymi w Polsce pod marką Vendo Park. Partnerzy planują zainwestować we wspólne przedsięwzięcie około 140 mln euro w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat. W wyniku współpracy w IV kwartale 2021 r. został otwarty obiekt w Chorzowie, a ten w Otwocku jest drugim z kolei. W przygotowaniu są jeszcze Vendo Parki w trzech lokalizacjach w: Łapach, Skarżysku Kamiennej i Siedlcach.


Źródło: Trei Real Estate Poland

27.07.2022


Tagi: Vendo Park, Otwock


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...