ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Netto Polska przenosi się do Warszawy

wykres


Netto Polska podjęło decyzję o rozbudowie zespołu biura głównego, a wraz z nią o przeniesieniu się pod nowy adres. Centrala firmy zajmie powierzchnię ok. 2000 m2 w Harmony Office Center II w Warszawie. W dotychczasowej siedzibie firmy w Szczecinie wciąż będzie funkcjonował oddział regionalny. Kompleksową obsługę transakcji przeprowadził zespół JLL Polska.


Netto Polska zajmie ok. 2000 m2 powierzchni w budynku Harmony Office Center D. Proces przenoszenia się do nowej siedziby rozpocznie się jesienią br., a jego zakończenie planowane na wiosnę 2023 r.


Zmiana lokalizacji siedziby biura głównego Netto Polska jest kolejnym ważnym krokiem tuż po konwersji Tesco i ekspansji we wschodniej i południowej Polsce.

- W ciągu ostatniego roku, po przejęciu niemal 300 sklepów Tesco, Netto Polska powiększyło się do 650 placówek w całym kraju. To doskonały moment na podjęcie działań mających na celu zapewnienie dalszego rozwoju biznesu i rozbudowanie zespołu, którego wsparcia potrzebujemy w dążeniu do dalszego wzrostu” – informuje Hugo Mesquita, CEO Netto Polska.


Około 20 proc. zespołu administracji Netto Polska pozostanie w obecnej siedzibie firmy w Szczecinie, w związku z czym nadal będzie ona posiadała silny regionalny oddział w zachodniej Polsce, gdzie od 1995 roku mieści się jej siedziba główna.


Harmony Office Center II to obiekt położony na warszawskim Mokotowie. W skład nowoczesnego kompleksu wchodzą trzy biurowce, oferujące ponad 18 tys. m2 powierzchni najmu oraz ponad 400 miejsc parkingowych. Kompleks ma unikatowe położenie – jest dobrze skomunikowany, ale też otoczony zielenią. Z jednej strony sąsiaduje z parkiem Pole Mokotowskie, który jest ważnym elementem klina napowietrzającego stolicę. Z drugiej strony znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Warszawy, u zbiegu ulic Żaryna i Biały Kamień przy ważnych arteriach komunikacyjnych miasta. Gwarantują one wygodny dojazd zarówno z Centrum, jak i Służewca Przemysłowego, a stacja metra Pole Mokotowskie oddalona jest zaledwie o 900 m.


Właścicielem warszawskiego kompleksu biurowego Harmony Office Centre II jest fundusz Catalyst Core Plus European Property Fund (CCPEPF), zarządzany przez Catalyst Capital, który w transakcji był reprezentowany przez firmę doradczą Savills.


Źródło: JLL

24.08.2022


Tagi: Harmony Office Center II, najemca


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...