ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Refield zbuduje Pasaże w Sanoku i Leżajsku na Podkarpaciu

W Sanoku i Leżajsku powstaną kolejne parki handlowe firmy deweloperskiej Refield. Właśnie rozpoczyna się ich komercjalizacja.


Pasaż Sanocki będzie usytuowany przy ulicy Łany, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 28. Na powierzchni blisko 12,000 mkw. GLA zaplanowano 20 lokali, które zajmą lubiane marki modowe i obuwnicze, popularne sklepy dyskontowe, ceniona przez klientów sieć spożywcza oraz restauracja drive-thru pod znanym szyldem. Parking pomieści niemal 500 samochodów.


wykres


Z kolei Pasaż Leżajski powstanie u zbiegu ulicy Władysława Jagiełły i drogi krajowej nr 77 –obwodnicy miasta. Budynek będzie miał niemal 7,000 mkw. GLA oraz 12 sklepów i tym samym stanie się największym obiektem handlowym w mieście. Oferta obiektu będzie na tyle szeroka, aby zapewnić klientom możliwość kompleksowych zakupów w jednym miejscu, włączając w to restaurację drive -thru. Na parkingu przewidziano blisko 300 miejsc dla samochodów.


wykres


Zapowiadane inwestycje będą jednymi z najnowocześniejszych destynacji handlowych w swoich rejonach. Na terenie obu nieruchomości staną stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Obiekty przejdą także certyfikację ekologiczną w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Otwarcie parków handlowych w Sanoku i Leżajsku zaplanowano na drugą połowę 2024 roku.


– Naszym priorytetem jest budowa parków handlowych w miejscach z dużym potencjałem i najlepszą możliwą dostępnością, dlatego projekty, które realizujemy, mieszczą się w tuż przy ważnych arteriach miejskich. Charakteryzują się również wygodnym parkingiem i atrakcyjnym operatorem spożywczym. Takie podejście procentuje zaufaniem najemców, bo choć proces komercjalizacji dopiero się rozpoczął, już widzimy ogromne zainteresowanie wśród sieci handlowych. Jesteśmy przekonani, że oba Pasaże wyrosną na handlowych liderów w swoim mieście, a także regionie – podkreśla Fabian Eryk Barbarowicz, prezes zarządu Refield.


Refield to jeden z najbardziej aktywnych graczy deweloperskich w sektorze parków handlowych realizowanych w modelu wybuduj-wynajmij-sprzedaj. Pierwsze projekty firmy powstały w Chełmnie, Lidzbarku Warmińskim i Golubiu-Dobrzyniu. Wszystkie zostały wynajęte i sprzedane. Kolejne obiekty są w trakcie planowania i realizacji. Wśród klientów firmy są aktywne fundusze nieruchomościowe, takie jak LCP Properties czy Falcon Investment Management. Założycielem Refieldu jest Fabian Eryk Barbarowicz – współtwórca TUF RE.


Źródło: Refield

15.09.2022


Tagi: park handlowy, Pasaż Sanocki, Pasaż Leżajski


BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAW - BIURA ELASTYCZNE

foto

Biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE - AGENCJA DORADCZA

giełda

Corees Polska o agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum...

GDAŃSK - APARTAMENTY

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...