ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Komercjalizacja prawie zakończona. Wkrótce otwarcie N-Parku w Gnieźnie

wykres


W Gnieźnie, przy ulicach Składowej i Surowieckiego, powstaje flagowy obiekt Napollo – park handlowy N-Park. Właśnie z powodzeniem dobiega końca proces komercjalizacji tego obiektu–podpisane zostały umowy ze większością najemców. Kiedy otwarcie?


- To już druga inwestycja Napollo w Gnieźnie - tym razem firma postawiła na popularny, komfortowy format, typu convenience. Prawie już gotowy park handlowy N-Park uzupełni ofertę od kilku lat prężnie działającej Galerii Piastova.Obydwa obiekty zaoferują szeroką ofertę handlową na ponad 16 000 GLA. Otwarcie N-Parku planowane jest na 23 listopada 2022 roku, co oznacza, że już jesienią klienci będą mogli korzystać z oferty lubianych międzynarodowych i polskich sieci. W N-Parku stawiamy na mix brandów z rożnych kategorii i branż – komentuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie Napollo.


Klienci będą mogli zrobić zakupy lub skorzystać z usług m.in. w Half Price, Sinsay, Tedi, Neonet, Rossmann, Dealz, Cropp, House, Maxi Zoo, Żabce czyJust Gym. Jako że nasz park handlowy znajduje się obok istniejącej Galerii Piastova, będzie to komfortowe rozwiązanie dla Klientów, chcących skorzystać z uzupełniających się ofert obu obiektów.


Zbudowany właśnie w Gnieźnie N-Park zlokalizowany jest w pobliżu skrzyżowania dróg prowadzących do Wrześni, Witkowa oraz centrum Gniezna, co zapewni prosty dostęp z pobliskich miejscowości oraz centrum miasta. Realizacją tego projektu zajęła się firma PKB Inwest Budowa, we współpracy, z którą Napollo niedawno otworzyło N-Park w Pszczynie.


Kolejne otwarcia parków handlowych Napollo planowane są w 2023 w m.in. w Piotrkowie Trybunalskim, Olkuszu i Ozorkowie. Rozbudowie poddany zostanie także istniejący już N-Park we Wrocławiu przy ul. Maślickiej.


Źródło: Napollo

13.11.2022


Tagi: N-Park, Gniezno


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...