ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Magda Twarowska

giełda

Logicenters, platforma logistyczna należąca do NREP, rozpoczęła rok od zatrudnienia Head of Commercial. Magda Twarowska będzie odpowiedzialna za obszar leasingu i relacji z najemcami, w ramach aktywów BIK S.A., będących w posiadaniu spółki portfelowej NREP NSF IV.


Logicenters to platforma logistyczna należąca do skandynawskiego inwestora NREP, której pierwszą inwestycją w Polsce było przejęcie BIK S.A., lokalnego inwestora i dewelopera nieruchomości logistycznych. Firma posiada portfel czterech istniejących parków, w tym dwóch z możliwością ekspansji oraz działkę. Ich potencjalna powierzchnia wynosi ponad 130 000 metrów kwadratowych. Definiowanie strategii najmu, prowadzenie negocjacji, pozyskiwanie nowych najemców do istniejących obiektów, wspieranie najemców Logicenters z krajów nordyckich w ekspansji w Polsce to główne wyzwania, których Magda Twarowska podejmie się w swojej nowej roli. Magda wnosi do zespołu ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, poparte licznymi sukcesami w obszarze najmu powierzchni logistycznych.


Magda Twarowska jest absolwentką kierunku Zarządzanie i Gospodarka Nieruchomościami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz posiada tytuł inżyniera urbanisty Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Posiada tytuł Certified Commercial Investment Member (CCIM) oraz licencję pośrednika. Praktycznie od początku swojej kariery zawodowej związana była z sektorem logistycznym, najpierw w AXI Immo Group jako Senior Industrial & Logistic Leasing Consultant, a następnie w P3, europejskim deweloperze logistycznym, jako Senior Leasing Manager, a następnie Head of Leasing, Poland.


Źródło: Logicenters

12.01.2023


Tagi: Magda Twarowska, Head of Commercial


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...