ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Jolanta Zwolińska

giełda

. Jolanta Zwolińska objęła stanowisko Dyrektor Finansowej klastra Europy Północno-Wschodniej w firmie DB Schenker, będącej liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw oraz rozwiązań logistycznych w obszarze transportu lądowego, lotniczego i oceanicznego.


Do obowiązków nowej Dyrektor Finansowej należy m.in. kształtowanie i realizowanie polityki finansowej firmy, współtworzenie strategii DB Schenker w regionie, wsparcie projektów rozwojowych, optymalizacja procesów czy nadzór nad płynnością finansową przedsiębiorstwa.


Jolanta Zwolińska posiada bogate doświadczenie w budowie i rozwoju zespołów finansowych, optymalizacji funkcji finansowych w organizacjach, wdrażaniu systemów ERP (SAP), zrobotyzowanych rozwiązań automatyzacji procesów i narzędzi klasy BI.


Przed dołączeniem do zespołu DB Schenker, związana była z przedsiębiorstwem logistycznym GEFCO, gdzie pełniła funkcję Dyrektor Finansowej w klastrze Europy Centralnej obejmującym 7 krajów. Wcześniej zajmowała stanowiska menadżerskie w LINK Sp. z o.o. (branża transportowa) oraz PKP Energetyka S.A., w których to firmach odpowiedzialna była m.in. za zarządzanie finansami i kierowanie dużymi zespołami. Przez wcześniejsze 8 lat kariery zawodowej pracowała w Deloitte w obszarze doradztwa biznesowego.


Jolanta Zwolińska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończyła studia magisterskie z zakresu finansów i bankowości oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych. Posiada również dyplom CEMS Master‘s in International Management.


Źródło: DB Schenker

02.02.2023


Tagi: Jolanta Zwolińska, Wiceprezes, Dyrektor Finansowa


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...