ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Joanna Sinkiewicz

giełda

Joanna Sinkiewicz, która do tej pory kierowała działaniami zespołu Industrial & Logistics w Europie Środkowej i Wschodniej, od lutego br. obejmie także bezpośrednie kierownictwo nad kilkudziesięcioosobowym zespołem w Polsce.


Joanna Sinkiewicz dołączyła do CBRE w 2022 roku obejmując stanowisko Head of Industrial & Logistisc CEE. Do tej pory odpowiadała za koordynację działań i inicjatyw z sektora przemysłowo-logistycznego, w 8 krajach regionu CEE, budowanie relacji biznesowych z klientami firmy i poszukiwanie najemców zainteresowanych rozwojem biznesu w regionie CEE. Joanna z sukcesem przyczyniła się do wzmocnienia regionalnych struktur firmy i maksymalizacji korzyści dla klientów płynących z obecności na wszystkich kluczowych rynkach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od lutego br. oprócz regionalnych obowiązków, Joanna będzie odpowiedzialna także za kierowanie pracami kilkudziesięcioosobowego zespołu w Polsce oraz rozwojem tej części biznesu CBRE w naszym kraju.


Joanna Sinkiewicz posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z najemcami z różnych branż, w tym m.in. logistycznej, dystrybucyjnej, farmaceutycznej, produkcyjnej. Pracowała dla takich firm jak Allegro, Coca-Cola, Damco, Euro-Net, FM Logistic, Inpost, Junghenrich, Medivet, Panalpina, Phoenix Pharma, Sonoco, TRW, Unisourse czy UPS. Przed dołączeniem do CBRE, Joanna Sinkiewicz pełniła funkcję partnera i dyrektora działu powierzchni magazynowych w regionie CEE w firmie Cushman&Wakefield oraz dyrektora Agencji Przemysłowej i Logistycznej w Polsce. Joanna jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing, ze specjalizacją z zakresu gospodarki nieruchomościami. Posiada tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM) oraz należy do stowarzyszenia doradców na rynku nieruchomości SIOR (Society of Industrial Office Realtors).


Źródło: CBRE

15.02.2023


Tagi: Joanna Sinkiewicz, szefowa działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce,


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...