ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Duże przejęcie logistyczne w Polsce - TruKKer nabył BlackBuck Poland

wykres


TruKKer, największy przewoźnik transportu lądowego w regionie MENA (Bliski Wschód i Afryka Północna), nabył 100% udziałów BlackBuck Poland Sp. z o.o., zwiększając w ten sposób zasięg operacyjny. Mając oddziały w Polsce i Kazachstanie, TruKKer planuje kolejne etapy rozwoju logistyki z Turcji do krajów UE i WNP.


Na początku 2023 roku TruKKer Group nabyła 100 udziałów BlackBuck Poland Sp. z o.o., która została przemianowana na TruKKer Europe Sp. z o o. TruKKer to firma z siedzibą w Rijadzie założona w 2016 roku. Wykorzystuje technologię czasu rzeczywistego do świadczenia usług transportu naziemnego, które obsługują złożone i krytyczne łańcuchy dostaw w regionach MENA, Turcji i WNP. Jej oparte na chmurze rozwiązania transportowe obejmują kompleksowe procesy i oferują pełny portfel usług dla spedytorów, przewoźników i firm. Ogromna pula danych i platforma oparta na sztucznej inteligencji pozwala na optymalizację procesów.


TruKKer Turcja działa jako strategiczne centrum operacji firmy w Europie i WNP. O imponującym sukcesie TruKKera w Turcji świadczy 5-krotny wzrost wolumenu przeładunków w ciągu jednego roku. Od otwarcia biura w Kazachstanie w październiku 2022 r. TruKKer rozwija się tam agresywnie, podwajając wolumen przesyłek miesiąc do miesiąca do dnia dzisiejszego.


TruKKer współpracuje z ponad 750 klientami B2B, w tym renomowanymi firmami z różnych branż, np. FMCG, handel detaliczny, metale, petrochemia, czy ropa i gaz. Posiada największą sieć przewoźników w regionie, obejmującą ponad 55.000 ciężarówek obsługujących 3 kontynenty, 9 krajów i ponad 100 szlaków handlowych dla krajowego i transgranicznego ruchu towarowego. Firma TruKKer zainwestowała również znaczne środki w innowacje, aby chronić środowisko i przyczynić się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju regionu poprzez redukcję emisji CO2.


Źródło: TruKKer

15.03.2023


Tagi: BlackBuck Poland, prezjęcie udziałów


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...