ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

LCP rozpoczyna budowę parku handlowego M Park w Redzie

wykres


W ostatnich dniach nastąpiło przekazanie placu budowy jednopoziomowego parku handlowego M Park w Redzie. Będzie to już 46 tego typu projekt w Polsce. Otwarcie obiektu planowane jest na 1 kwartał 2024 roku.


W ramach realizacji długofalowej strategii grupy LCP, obejmującej wprowadzanie na rynek wysokiej jakości parków handlowych M Park, rozpoczyęto budowę kolejnego już obiektu tego typu. Będzie to projekt, uwzględniający w swojej architekturze charakterystykę otaczających go budynków, co pozwoli na idealne zachowanie jednolitej stylistyki panującej w całej istniejącej już linii zabudowy.


Generalnym wykonawcą nowego parku handlowego w Redzie jest firma STB Budownictwo, która posiada doświadczenie w budowie tego typu projektów na teranie całego kraju. Swoje realizacje prowadziła w takich miastach jak Trzcianka, Kobyłka, Węgorzewo i Warszawa.


Lokalizacja M Parku w Redzie została tak wybrana, aby zapewnić odwiedzającym jak najszerszą możliwość dostępu do nowoczesnych marek. Park handlowy powstaje przy ulicy Handlowej, tuż obok sklepu LIDL, a do dyspozycji klientów będzie 4 660 mkw. powierzchni handlowej. Dla wygody odwiedzających będzie dostępne 95 miejsc parkingowych, a wśród nich znajdą się również miejsca przeznaczone do ładowania samochodów elektrycznych. W 14 lokalach swoją ofertę będą miały znane i lubiane marki sieciowe oraz lokalni najemcy.


- Obecnie 85% powierzchni jest w zaawansowanych rozmowach. Planowany tenant-mix, będzie oparty o mocne marki charakterystyczne dla parków handlowych – mówi Justyna Małysko,Senior Leasing Manager, LCP Group.


M Park Reda to nowoczesny i wysoko jakościowy kompleks handlowy, który firma M Core, brytyjska grupa inwestycyjna, w której skład wchodzi LCP Properties, postanowiła rozwijać na rynku europejskim. Certyfikat Breeam, jaki będzie posiadał projekt, ma dodatkowo podkreślić jego wysoką jakość i pozwoli ugruntować markę M Park jako projekty parków handlowych pierwszego wyboru zarówno dla najemców, jak i samych klientów.


Źródło: LCP Group

16.05.2023


Tagi: M Park Reda


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...