ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Maciej Skubiszewski

foto

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, rozbudowuje warszawskie struktury działu Leasing Office. Nowym Senior Leasing Managerem został Maciej Skubiszewski.


Na nowym stanowisku Maciej Skubiszewski odpowiada za realizację strategii najmu oraz komercjalizację i rekomercjalizację powierzchni w biurowcach z portfolio CPIPG – Central Tower, Concept Tower oraz Chałubińskiego 8 (CH8). Raportuje bezpośrednio do Karola Klina – Head of Leasing Office. Dział odpowiada za wynajem ponad 560 000 m kw. powierzchni w 24 warszawskich biurowcach (w tym m.in. Warsaw Spire i Warsaw Financial Center) o wartości przekraczającej 1,7 miliarda euro.


Dwunastoletnie doświadczenie w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych Maciej Skubiszewski zdobywał po stronie agencyjnej. Karierę rozpoczynał w Vertigo Property Group, gdzie pracował jako negocjator. Następnie przez blisko 7 lat związany był z Knight Frank Poland – na stanowiskach Senior Negotiator, Leasing Manager oraz Head of Landlord Representation.


Po przejściu do Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. objął pozycję dyrektora Biura Wynajmu i Komercjalizacji. Jest współzałożycielem platformy Deskpicker, która umożliwia znalezienie najlepiej dopasowanej do potrzeb elastycznej powierzchni biurowej. Maciej jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie uzyskał dyplom magistra inżyniera na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz dyplom magistra na kierunku Zarządzanie w Turystyce.


Źródło: CPI Property Group (CPIPG)

19.05.2023


Tagi: Maciej Skubiszewski, Senior Leasing Manager


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...