ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

LCP Properties otwiera w Łochowie swój 46 park handlowy pod marką M Park w Polsce

wykres


LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych oficjalnie otworzył swój łącznie 46 park handlowy pod marką M Park na terenie Polski, w oddalonym o 70 km od Warszawy, Łochowie. M Park Łochów w liczbach to 2.610 m kw. powierzchni najmu z łącznie 8 najemcami. Wśród największych najemców tej lokalizacji wymienić można: Rossmann, Dealz, Pepco, czy sklep spożywczy Stokrotka. Park handlowy w Łochowie to projekt zrealizowany we współpracy z jednym z głównych partnerów biznesowych LCP - Family Partners.


M Park Łochów powstał przy ulicy Wolności 19, zaledwie 400m od skrzyżowania dwóch głównych i przelotowych ulic w mieście – Alei Łochowskiej (DK 50) i Alei Węgrowskiej (DK 52), w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli i licznej zabudowy domów jednorodzinnych. Zasięg (tzw. catchment area) najnowszego M Parku w portfelu LCP wyliczony w odległości 20km od nieruchomości, określany jest na 105.000 klientów.


Tuż przy parku handlowym dla klientów dostępny jest parking na 54 samochody. W kontekście aspektów ekologicznych, na terenie parkingu przygotowane są cztery stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.


W gronie najemców M Park Łochów znalazły się lubiane marki dla tego formatu handlowego, w tym Dealz (223 m kw.), Rossmann (315 m kw.), Pepco (326 m kw.) oraz sklep spożywczy Stokrotka (413 m kw.). Tenant mix uzupełnią Inmedio Trendy (70 m kw.), lokalny Clothes Shop (70 m kw.) czy Totalizator (50 m kw.).


Łochów to nie ostatnie otwarcie parku handlowego przez LCP w bieżącym roku. Pod koniec grudnia planowane jest otwarcie 47 M Parku, z powierzchnią najmu ponad 5.300 m kw., tym razem w miejscowości Iława. M Park Iława to kolejny przykład współpracy pomiędzy LCP a Family Partners. Co więcej kolejne wspólne projekty są w przygotowaniu.


Źródło: LCP Properties

05.11.2023


Tagi: park handlowy, M Park Łochów


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...