ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Chilliflex wprowadzi się do krakowskiego biurowca Ghelamco

wykres


Ghelamco pozyskało dużego najemcę dla swojej najnowszej inwestycji w Krakowie – biurowca KREO, który powstał przy ulicy Wadowickiej. Chilliflex, operator biur coworkingowych i serwisowanych, wynajął w nim blisko 5700 mkw. powierzchni biurowej. To jedna z większych umów najmu na krakowskim rynku biurowym w tym roku. Wiosną przyszłego roku na 1 i 2 piętrze biurowca KREO swoje biura serwisowane i coworkingowe otworzy znany polski operator – firma Chilliflex. Umowa najmu z Ghelamco, inwestorem i właścicielem obiektu, podpisana została na okres 10-ciu lat.


Chilliflex to duży polski operator powierzchni coworkingowych, serwisowanych i konferencyjnych, obecny na czterech rynkach regionalnych: w Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Bydgoszczy. To co wyróżnia Chilliflex, poza skalą i szeroką obecnością na mapie Polski, to różnorodność usług i elastyczność umów. Oferta jest dopasowana do klientów potrzebujących okazjonalnie miejsca do pracy, przestrzeni na spotkania, dedykowanego biurka, biura na wyłączność, w końcu w pełni serwisowanego biura dla globalnych korporacji z planem rozwoju do kilkuset stanowisk, wszystko dostępne 24/7. Bez względu na zakres usług goście i klienci są doskonale zaopiekowani przez zespół recepcji, która również realizuje dla wszystkich najemców liczne wydarzenia w ramach budowania społeczności i relacji. Klienci i goście cenią Chilliflex za niewątpliwie wyjątkowy design. W przestrzeniach Chilliflex można poczuć się jak w klimatycznej kawiarni. Barwy wnętrz i światła dostosowane są do funkcjonalności pomieszczeń, tworząc strefy do pełnego skupienia i pracy oraz do relaksu. Całości dopełniają idealnie skomponowane elementy wyposażenia w stylu loftowym, glamour i klubowym, jak żyrandole, miedziane blachy, bujna roślinność czy tureckie dywany, tworząc magiczny klimat miejsca.


Ghelamco jako pierwszy deweloper w Europie Środkowo-Wschodniej będzie certyfikować swoją regionalną inwestycję w systemie SmartScore. Dodatkowo, jako pierwszy w Krakowie, KREO zostanie też oceniony pod względem zaawansowania technologicznego przez WiredScore. Ponadto, biurowiec będzie certyfikowany w prestiżowych systemach BREEAM i WELL, które świadczą o ekologicznym charakterze budynku i poziomie komfortu jego użytkowania, a także „Obiekt bez barier”, który potwierdzi jego pełne przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.


Ośmiopiętrowy KREO zapewnia najemcom łatwe w aranżacji biura o powierzchni kondygnacji ponad 2,7 tys. mkw. Użytkownicy do swojej dyspozycji mają obszerny, zielony taras na dachu, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę Krakowa i Wawel.


W budynku znajduje się rozbudowana infrastruktura rowerowa, w tym parking na ponad 70 rowerów, prysznice oraz szafki. Użytkownicy samochodów mogą korzystać z ponad 300 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz dodatkowych 24 miejsc przed biurowcem. W środku przewidziano również stacje do ładowania samochodów elektrycznych.


Zaletą krakowskiej inwestycji Ghelamco jest jej lokalizacja, która pozwala na łatwy i szybki dostęp do ścisłego centrum Krakowa oraz gwarantuje bliskość historycznych dzielnic, takich jak Kazimierz czy Stare Podgórze. Położenie KREO zachęca jednocześnie do korzystania z komunikacji miejskiej i rowerów – dojazd do Starego Miasta zajmuje nie więcej niż 15 minut.


Źródło: Ghelamco

16.11.2023


Tagi: biurowiec KREO, najemca


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...