ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Ruszyła budowa 7R Park Gdańsk III. Complex SAD pierwszym najemcą

wykres


7R, deweloper specjalizujący się w budowaniu wysokiej jakości magazynów, rozpoczyna kolejny projekt na Pomorzu. W Barniewicach ruszyła właśnie budowa 7R Park Gdańsk III. Pierwszym najemcą została firma Complex SAD. Firmę w negocjacjach reprezentowali doradcy Newmark Polska.


7R Park Gdańsk III powstaje w Barniewicach, w pobliżu obwodnicy trójmiejskiej. Tym samym magazyny położone będą niedaleko międzynarodowego lotniska z terminalem cargo, portów morskich w Gdyni i Gdańsku, a jednocześnie będą doskonale skomunikowane z Trójmiastem. Docelowo projekt składać się będzie z dwóch hal (ich powierzchnia to ponad 80 oraz blisko 32 tys. mkw.), które łącznie zaoferują ponad 112 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.


Pierwszym najemcą 7R Park Gdańsk III została firma logistyczna Complex SAD, która od ponad 20 lat obsługuje m.in. firmy, które importują i eksportują towary spoza Unii Europejskiej, świadczy usługi logistyczne oraz posiada własną agencję celną. Complex SAD wprowadzi się do magazynu 7R w drugim kwartale 2024 roku i zajmie tam 12 300 mkw. Podczas negocjacji Complex SAD reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.


7R Park Gdańsk III posiadać będzie liczne rozwiązania proekologiczne, które pozwolą najemcom na oszczędności w kosztach energii. Magazyny wyposażone zostaną m.in. w fotowoltaikę, świetliki dachowe, zapewniające dostęp do naturalnego światła oraz energooszczędne oświetlenie LED. Dla zmotoryzowanych przewidziano stacje ładowania samochodów elektrycznych. Na terenie obiektu znajdą się także łąki kwietne, domki dla owadów oraz ule. Wszystkie te rozwiązania pozwolą na ubieganie się o certyfikację BREEAM na poziomie Excellent.


Źródło: 7R

17.11.2023


Tagi: 7R Park Gdańsk III, najemca


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...