ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Vladyslav Ivanov

foto

Do zespołu PURE Hub dołączył Vladyslav Ivanov, który jest adwokatem z niemal 30-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizujący się w rynku nieruchomości i budownictwa. Posiada cenne doświadczenie na rynku inwestycyjnym, współpracując z deweloperami ze wszystkich segmentów sektora real estate.


Jako Senior Partner, Vladyslav Ivanov będzie wykorzystywał swoje doświadczenie i umiejętności, aby dalej rozwijać sieć i relacje partnerów PURE Hub oraz aktywizować procesy inwestycyjne i relacje biznesowe pomiędzy firmami z Polski i Ukrainy. Jego główne obszary specjalizacji obejmują współpracę z ukraińskimi firmami w Polsce, organizację procesów negocjacji i mediacji, a także doradztwo w zakresie prawnego i finansowego „due diligence” kontrahentów. Nowy Senior Partner jest również aktywnie zaangażowany w projekty „Rebuild Ukraine”, dzięki czemu będzie łączył ukraińskich przedsiębiorców i inwestorów z firmami europejskimi zainteresowanymi działalnością na Ukrainie.


Daniel Puchalski, założyciel Immo Lab oraz współzałożyciel PURE hub, dalej rozwija sieć biznesową firm i inwestorów działających na rzecz wzmacniania relacji gospodarczych pomiędzy Polską i Ukrainą. Powiększa też zespół partnerów i ekspertów zaangażowanych w takie inicjatywy.


PURE Hub organizacja, której celem jest angażowanie biznesu w odbudowę Ukrainy poprzez stymulowanie wzajemnych procesów inwestycyjnych, głównie na rynku nieruchomości komercyjnych. Dzięki takim działaniom już dziewięć podmiotów z Ukrainy wkrótce zainwestuje blisko 500 milionów Euro. Do pierwszych transakcji może dojść w pierwszym półroczu 2024 r. Ukraińscy inwestorzy interesują się głównie nieruchomościami oraz przedsięwzięciami związanymi z zieloną energią i recyklingiem.


Źródło: PURE Hub

11.01.2024


Tagi: Vladyslav Ivanov, Senior Partner


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...