ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Michał Śniadała

foto

Od początku stycznia br. stanowisko dyrektora działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w CBRE obejmuje Michał Śniadała. W nowej roli jest odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych oraz koordynację pracy całego zespołu do spraw najmu powierzchni magazynowych. Ma ponad 20 lat doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych, głównie w obszarach logistyki i przemysłu.


Michał w trakcie swojej kariery zajmował się wsparciem i doradztwem na każdym etapie pozyskiwania powierzchni magazynowych i przemysłowych, prowadził kompleksowo projekty typu BTS czy BTO. Michał na stanowisku Head of Industrial Agency CBRE, jest odpowiedzialny za nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z klientami, oraz zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem do spraw najmu powierzchni magazynowych i przemysłowych, działającym w ramach struktury Advisory & Transaction Services. Nowy szef działu w CBRE poprowadzi projekty doradcze i reprezentacji najemców na terenie całego kraju oraz skoncentruje się na zwiększaniu bezpieczeństwa klientów na każdym etapie procesu.


Michał Śniadała ma ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Najpierw zdobywał je w branży logistycznej, a od 2006 roku w firmach zajmujących się pośrednictwem i doradztwem takich jak Jones Lang LaSalle i Savills. Michał doradzał w tworzeniu strategii pozyskania powierzchni magazynowych i produkcyjnych dla wielu czołowych firm z branż FMCG, elektronicznej, dystrybucyjnej czy logistycznej. Przed dołączeniem do CBRE pełnił funkcję Business Development Managera w P3 Logistic Parks, nadzorując rozwój firmy i pozyskując nowych klientów w regionie Zachodniej Polski. Negocjował i finalizował umowy najmu m.in. z takimi firmami jak Westwing, Nagel, Orbico, DSV, Shein. Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Nieruchomości.


Źródło: CBRE

15.01.2024


Tagi: Michał Śniadała, dyrektor działu powierzchni magazynowych i przemysłowych


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...