ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Michael de Reese

foto

Michael de Reese obejmie stanowisko szefa dywizji Rhenus Port Logistics z dniem 1 marca 2024 roku. Wcześniej przez wiele lat kierował działalnością portową Grupy Rhenus jako dyrektor zarządzający Rhenus Ports.


Michael de Reese, absolwent politechniki, rozpoczął karierę w Grupie Rhenus jako kierownik techniczny i autoryzowany sygnatariusz operatora terminalu portowego Cuxport z siedzibą w Cuxhaven, gdzie w 2011 r. awansował na stanowisko kierownicze. Stanowisko to piastuje do dnia dzisiejszego. W 2019 r. de Reese przejął również odpowiedzialność za europejskie porty morskie i śródlądowe w ramach Grupy Rhenus, stając się współzarządzającym Rhenus Ports. Jego nowy obszar odpowiedzialności obejmuje teraz również transport, w tym operacje żeglugi morskiej bliskiego zasięgu i żeglugi śródlądowej, a także transport towarów koleją w ramach dywizji Rhenus Port Logistics.


- Na nowym stanowisku może on wykazać się posiadanym wieloletnim doświadczeniem w usługach i operacjach transportowych związanych z portami pod jednym wspólnym, strategicznym i operacyjnym parasolem. „Rhenus Transport i Rhenus Ports od bardzo dawna ściśle współpracują w spełnianiu oczekiwań klientów. Łącząc te działania pod względem operacyjnym i strategicznym, możemy teraz wzmocnić naszą współpracę jeszcze skuteczniej i w bardziej ukierunkowany sposób, a także osiągnąć nasze cele rozwojowe – wyjaśnia Michael de Reese.


- Cele te obejmują tworzenie zrównoważonych i zorientowanych na przyszłość łańcuchów dostaw poprzez przenoszenie przepływów towarów na drogi wodne, pozycjonowanie portów na arenie międzynarodowej w celu efektywnego wykorzystania dostępnej przepustowości i ograniczonej przestrzeni portowej – a na wyższym poziomie wdrażanie rewolucji energetycznej w Europie przy pomocy wiedzy specjalistycznej Rhenus w obszarach żeglugi, portów, projektów i logistyki morskiej. „Oprócz obszarów operacyjnych, szczególnie istotną kwestią jest dla nas niedobór wyspecjalizowanych pracowników. Sukces naszej firmy możemy osiągnąć tylko z pomocą naszych pracowników. Zatem kluczową dla mnie kwestią będzie rozwój zasobów ludzkich – kontynuuje de Reese.


Źródło: Rhenus

12.02.2024


Tagi: Michael de Reese, szef dywizji Rhenus Port Logistics


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...