ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Andrzej Gutowski

foto

Firma Colliers, lider na rynku nieruchomości komercyjnych, mianowała Andrzeja Gutowskiego na dyrektora generalnego ESG (ds. środowiska, spraw społecznych i ładu korporacyjnego) w regionie Europie Środkowo-Wschodniej, obejmującym Polskę, Bułgarię, Czechy, Węgry, Rumunię i Słowację.


Andrzej Gutowski, pełniący do tej pory rolę dyrektora ESG Colliers w Polsce, jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zrównoważonego rozwoju w branży nieruchomości. Od ponad 10 lat doradza i koordynuje procesy certyfikacji budynków komercyjnych z różnych sektorów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w certyfikacji w systemach LEED, BREEAM, WELL i Fitwel, a także systemów bezpieczeństwa takich, jak WELL HSR (Health-Safety Rating). Mając na uwadze unikalne cechy każdego budynku i jego wnętrz, pomaga właścicielom nieruchomości i najemcom osiągnąć cele w zakresie ESG, ustanawiając ekologiczne praktyki i dopasowując strategie zrównoważonego rozwoju do potrzeb poszczególnych organizacji.


W swojej karierze doradzał w procesach certyfikacji ponad 100 nieruchomości, w tym nowych i istniejących budynków oraz wnętrz komercyjnych. Był także zaangażowany w raportowanie ESG oraz opracowywanie strategii w tym zakresie zarówno dla firmy Colliers, jak i jej klientów.


W nowej roli Andrzej będzie odpowiedzialny za realizację globalnych celów ESG Colliers (zawartych w strategii Elevate the built Environment w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo będzie skupiał się na poszerzaniu i wzmacnianiu kompetencji w ramach zespołów ESG w całym regionie oraz tworzeniu wartościowej oferty usług dla klientów. Będzie także kontynuował rozwój programu edukacji ESG dla pracowników Colliers w Europie Środkowo-Wschodniej oraz wspierał realizację strategii marketingowej i komunikacyjnej usług ESG.


Źródło: Colliers

13.02.2024


Tagi: Andrzej Gutowski, dyrektor generalnym ESG na Europę Środkowo-Wschodnią


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...