ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

EY wprowadzi się do kompleksu biurowego Brain Park w Krakowie

wykres


Działająca w sektorze usług profesjonalnych firma EY została nowym najemcą inwestycji Echo Investment w centrum Krakowa. Tym samym, deweloper zamknął komercjalizację pierwszego budynku kompleksu biurowego przy Alei Pokoju. EY, światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, prawnego, technologicznego, biznesowego i transakcyjnego wynajął 2 000 mkw. powierzchni w Brain Park. Najemca wprowadzi się do nowego biura na krakowskich Grzegórzkach w drugiej połowie br.


EY w Polsce to ponad 5000 specjalistów, którzy doradzają organizacjom jak efektywnie wykorzystywać ich rynkowe możliwości i osiągnąć przewagę konkurencyjną. Wspomagane przez dane i technologię zespoły EY wspierają klientów w rozwoju, transformacji biznesowej i działalności operacyjnej. Konsultanci firmy pomagają również klientom spełniać wymogi regulacyjne, informować inwestorów i zaspokajać potrzeby ich interesariuszy.


Wśród najemców Brain Park, oprócz EY, są również firmy EPAM Polska, PepsiCo GBS, ALDI Tech Hub, APPTIO Poland, Mercator Medical, biura serwisowane Loftmill oraz przychodnia Medicover.


Brain Park zaprojektowała pracownia Baumschlager Eberle Architekci Kraków, która postawiła na elegancką bryłę z ponadczasową, jasną elewacją. Echo Investment dużo uwagi poświęciło otoczeniu inwestycji, której sercem jest pełne zieleni, otwarte patio. Znajdują się tutaj przyjazne strefy do odpoczynku i spożywania posiłków na świeżym powietrzu, miejsce do gry w tenisa stołowego, stoły do gry w szachy, huśtawki i przestrzeń do aktywności typu street workout.


Śródmiejska lokalizacja Brain Park w pobliżu Ronda Mogilskiego i Ronda Grzegórzeckiego gwarantuje doskonałe połączenia i szybki dojazd komunikacją miejską. Ponadto, obiekt jest wyposażony w szereg udogodnień, takich jak 300 miejsc dla rowerów, stacje do ładowania aut i hulajnóg elektrycznych oraz szatnie z prysznicami. To pierwszy projekt biurowy w Krakowie z certyfikatem WiredScore Platinum, który potwierdza jego najlepszą łączność cyfrową i zaawansowanie technologiczne.


Źródło: Echo Investment

19.02.2024


Tagi: kompleks biurowy Brain Park, najemca


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...