ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Igus inwestuje w Jawczycach

wykres


Producent wysokowydajnych polimerów Igus zakupił teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,5 ha w Jawczycach w gminie Ożarów Mazowiecki. Kompleksowe wsparcie w procesie transakcyjnym zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL.


Firma Igus to światowy lider motion plastics w zakresie polimerowych rozwiązań w ruchu oraz wiodący producent systemów e-prowadników i polimerowych łożysk ślizgowych. Firma powstała w 1964 r. w Kolonii w Niemczech. Obecnie jest reprezentowana w ponad 80 krajach.


- Wybór lokalizacji przez Igus potwierdza zdecydowaną dynamikę rozwoju tej części aglomeracji warszawskiej. Dogodne połączenia komunikacyjne i aktywne środowisko biznesowe sprawia, że obserwujemy nieprzerwane zainteresowanie tą lokalizacją. Zachęca to nas do ciągłej pracy nad nowymi projektami dla klientów planujących inwestowanie w tym regionie - mówi Tomasz Zarychta, Senior Land Transaction.


- Zakres usług JLL był w tym projekcie bardzo szeroki. Obejmował nie tylko wsparcie na poziomie obsługi transakcji zakupu gruntu, ale także doradztwo o charakterze technicznym i prawno-administracyjnym. Nasz zespół inżynierów odpowiedzialny był między innymi za zapewnienie dla planowanego zakładu dostępu do sieci infrastruktury technicznej, uzgodnienie warunków rozbudowy układu drogowego oraz uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Był to nasz kolejny projekt w gminie Ożarów Mazowiecki, która od lat jest przykładem wzorowej współpracy samorządu z inwestorem prywatnym - dodaje Daniel Stępniak, Senior Project Manager, JLL.


- Zakup działki w Jawczycach był bardzo wymagającym procesem, który zdecydowaliśmy się powierzyć agencji doradczej Jones Lang LaSalle. Specjaliści zapewnili nam kompleksowe wsparcie w całym procesie nabycia nieruchomości. Jesteśmy zadowoleni ze sprawnego przebiegu procesu sprzedaży oraz jego efektów - informuje Daniel Marzec, Dyrektor Zarządzający Igus Sp. z .o. o.


Źródło: JLL

19.02.2024


Tagi: teren inwestycyjny, Jawczyce, transakcja Igus


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...