ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Rock Park Przeworsk ma nowego właściciela

foto

Park handlowy Rock Park Przeworsk, którego uroczyste otwarcie nastąpiło z początkiem lutego br., po miesiącu funkcjonowania pozyskał nowego właściciela. Transakcja odbyła się pomiędzy RockCapital. a spółką ME Invest, należącą do TERG S.A., właściciela sieci Media Expert. Avison Young reprezentował sprzedającego w procesie transakcyjnym.


Otwarty w lutym bieżącego roku park handlowy Rock Park Przeworsk (woj. podkarpackie) to kolejna inwestycja RockCapital., firmy z polskim kapitałem wyspecjalizowanej w komercjalizacji, budowaniu i sprzedaży nowoczesnych parków handlowych.


- Park handlowy w Przeworsku to dla nas ważna inwestycja, która poszerza nasze dotychczasowe portfolio. Jesteśmy inwestorem wielu projektów na terenie całej Polski w segmencie obiektów handlowych, nasza strategia zakłada pozyskiwanie dominujących obiektów w regionie i skomercjalizowanych na najwyższym poziomie, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup parku handlowego w Przeworsku, nad którym niebawem zawiśnie szyld Aura Park - podkreśla Karol Bielecki, pełnomocnik Spółki ME Invest.


Rock Park Przeworsk, zlokalizowany u zbiegu ulic Dworcowej i Dynowskiej, jest pierwszym i jedynym nowoczesnym parkiem handlowym w regionie, obsługującym 44 000 mieszkańców. Operatorem spożywczym jest sieć sklepów Biedronka, a cała powierzchnia obiektu to blisko 6 800 mkw. powierzchni najmu. W gronie najemców znajdują się znane i lubiane marki, takie jak Sinsay, CCC, Pepco, Dealz, Tedi, KIK, Kaes, Martes Sport, Media Expert, czy Orange. Dogodnie zlokalizowany zaledwie 5 minut spacerem od Dworca PKP Rock Park oferuje udogodnienia, takie jak stacja ładowania samochodów elektrycznych, duży parking na 170 miejsc parkingowych oraz przyległą myjnię samochodową - co stanowi dodatkową korzyść dla klientów. Dzięki starannie dobranym tenant-mix oraz optymalnemu zaprojektowaniu przestrzeni klienci w wygodny sposób mogą w jednym miejscu kupić wszelkie niezbędne produkty.


Źródło: materiały prasowe

11.03.2024


Tagi: Rock Park Przeworsk, transakcja, ME Invest, RockCapital


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...