ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

M Park Reda – nowy, 48 park handlowy LCP Properties w Polsce, otwarty

wykres


LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych oficjalnie otworzył swój 48 park handlowy pod marką M Park na terenie Polski, który jednocześnie jest piątym w województwie pomorskim. M Park Reda to łącznie 4.433 m kw. powierzchni GLA z 13 najemcami. Rozpoczęcie prac budowalnych miało miejsce w połowie maja 2023, a generalnym wykonawcą projektu była firma STB Budownictwo.


Projekt w Redzie powstał w ramach długofalowej strategii grupy LCP, obejmującej wprowadzanie na rynek wysokiej jakości parków handlowych pod marką M Park. M Park Reda, w skład którego wchodzą dwa budynki, A i B, zlokalizowany jest przy ulicy Handlowej, tuż obok istniejącego sklepu Lidl. Dla wygody odwiedzających dostępny jest przestronny parking dla 95 samochodów.


Najnowsza inwestycja LCP, to nie tylko 48 park handlowy po marką M Park w całym portfelu w Polsce, ale również, po Rumii, Starszynie, Gdyni oraz Pucku, piąty M Park w województwie pomorskim. Zasięg (tzw. catchment area) najnowszego M Parku LCP wyliczony w czasie 20 min dotarcia od nieruchomości, określany jest na ponad 160.000 klientów.


W gronie najemców M Park Reda znajdują się m.in. takie marki jak: TEDi – 933 m kw., Action – 862 m kw. Sinsay – 555 m kw., Rossmann 457 m kw., CCC – 457 m kw., Maxi Zoo – 351 m kw., Hebe 290 m kw., Żabka – 81 m kw., Verona – 66 m kw., lokalna cukiernia Hintzke – 71 m kw. oraz druga w mieście pizzeria Casa di Paolo – 144 m kw.


M Park Reda to projekt uwzględniający w swojej architekturze charakterystykę otaczających go budynków, co pozwala na idealne zachowanie jednolitej stylistyki panującej w całej istniejącej już linii zabudowy. Co więcej, w każdym realizowanym M Parku kładziony jest nacisk na aspekty ekologiczne, w tym montowane są m.in. elektryczne stacje do ładowania pojazdów – w przypadku Redy takie miejsca są aż cztery. Ponadto dach w tym projekcie został przygotowany tak, by w przyszłości mogły na nim być zainstalowane panele fotowoltaiczne.


Reda to drugie po Iławie, jednak nie ostatnie otwarcie parku handlowego, które wydarzało się w tym roku. W IV kwartale otwarte bowiem zostaną M Park Olsztyn oraz M Park Pionki.


Źródło: LCP Properties

22.03.2024


Tagi: park handlowy , M Park Reda,


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...