ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Michał Białas i Chris Zeuner przejmują stery w 7R

wykres


Michał Białas i Chris Zeuner zostali powołani na stanowisko prezesa zarządu Grupy 7R i będą pełnić równorzędną funkcję CEO. Model współzarządzania wyznacza nowy rozdział w rozwoju 7R, dewelopera realizującego magazyny wysokiej jakości.


Michał Białas – dotychczasowy Chief Business Development Officer i członek zarządu 7R oraz Chris Zeuner – dotychczasowy Chief Investment Officer objęli stanowiska co-CEO 19 czerwca 2024 r. Zastąpili Tomasza Lubowieckiego, założyciela i dotychczasowego prezesa zarządu 7R. Nowi prezesi będą zarządzać w modelu partnerskim, koncentrując się na różnych obszarach biznesu, zgodnych z ich doświadczeniem. - Widzimy duży, długoterminowy potencjał na polskim rynku logistycznym. Jego pełne wykorzystanie wiąże się z rosnącymi wymaganiami w zakresie przywództwa – umacnianiem relacji z najemcami, właścicielami gruntów, władzami gmin, partnerami kapitałowymi, kredytodawcami - a także z realizacją celów zrównoważonego rozwoju. 7R, jako jeden z wiodących deweloperów na rynku, jest doskonale przygotowany do tego, aby wykorzystać tę okazję. Współpraca dwóch silnych liderów o komplementarnych umiejętnościach i różnych doświadczeniach zapewnia firmie najlepsze przywództwo, prowadzące do sukcesu. Gratulujemy Chrisowi i Michałowi nowych ról i czekamy na wspaniały nowy rozdział w historii 7R – komentuje Petri Valkama, Partner & Head of Strategic Transactions z Nrep, większościowego udziałowca 7R.


Tomasz Lubowiecki, ustępujący CEO i współzałożyciel 7R zajmie stanowisko w Radzie Nadzorczej. Pozostaje także mniejszościowym udziałowcem 7R. - Z przyjemnością przekazuję stery zespołowi zarządzającemu – Chrisowi i Michałowi, którzy wprowadzą 7R w kolejną fazę rozwoju. To idealny duet liderów, który umocni pozycję 7R w Polsce i zrealizuje ambitne plany rozwoju w Czechach oraz na innych zagranicznych rynkach. Cieszę się, że mogłem tworzyć 7R, dlatego w nowej roli będę chętnie służył radą i aktywnym wsparciem. Firma pozostaje mi bliska, a jej sukcesy były, są i będą dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji – mówi Tomasz Lubowiecki.


Michał Białas pełnił dotychczas funkcję CBDO w 7R, a jego obowiązki obejmowały rozwój firmy, rozszerzanie portfela nieruchomości oraz nadzór nad działalnością leasingową i marketingową. Jako co-CEO będzie zarządzał obszarami: Business Development, Leasing, Land Acquisition, Construction & Sustainability oraz Marketing & Communications. Przed dołączeniem do 7R kierował działalnością inwestora nieruchomości przemysłowych Accolade w Polsce, był także członkiem zarządu funduszu Accolade SICAV. Jest absolwentem IMD, London School of Economics and Political Science, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu SWPS.


Chris Zeuner wcześniej pełnił funkcję CIO i członka zarządu 7R. Jego zakres obowiązków obejmował zapewnienie grupie wystarczającego kapitału do realizacji strategii wzrostu, a także przyszłą możliwą ekspansję na inne rynki. Jako co-CEO przejmie odpowiedzialność za działy: Capital Markets, Finance, People & Culture, Asset & Property Management, Legal & Compliance oraz International. Zanim dołączył do 7R był szefem Europy w Amstar, prywatnej grupy inwestycyjnej na rynku nieruchomości oraz pracował dla kilku wiodących inwestorów nieruchomości, w tym LaSalle Investment Management, JER Partners i GE CapitalReal Estate. Jest absolwentem Nottingham Trent University.


Źródło: 7R

23.05.2024


Tagi: Michał Białas, Chris Zeuner, prezes zarządu


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...