ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Zimowy Mixer 2012 we Wrocławiu

W ostatnią środę, 22 lutego odbyło się nasze pierwsze spotkanie biznesowe w tym roku. Złotymi sponsorami był DZ Bank oraz Deka Inwestycje - inwestor prestiżowego aparthotelu Invite we Wrocławiu. Spotkanie patronatem honorowym objęła Loża Dolnośląska BCC, a gościny udzieliła restauracja Green House we wrocławskim hotelu Scandic.Nasze zaproszenie przyjęło ponad 120 menedżerów i przedsiębiorców z Wrocławia i Dolnego Śląska. W mixerze udział wzięło wiele gości, którzy po raz pierwszy gościli na naszych imprezach.Spotkanie poprowadził Leszek Kun, redaktor naczelny portal QBusiness.pl ReNews.pl. W części oficjalnej w imieniu DZ Banku gości przywitał Przemysław Ginter, Dyrektor Centrum Bankowości Korporacyjnej.Leszek Kun poinformował o planach agencji oraz o kolejnych koktajlach tematycznych, które odbędą się w pierwszej połowie roku. Następnie Witold Sadowski, współwłaściciel firmy Deka Inwestycje zaprezentował aparthotel Invite, wznoszony przy ulicy Hubskiej we Wrocławiu.Po zakończeniu części oficjalnej oraz prezentacji przyszedł czas na spotkania kuluarowe.Rozmowom kuluarowym towarzyszyła degustacja przepysznych zakąsek i potraw przygotowanych przez szefa kuchni restauracji Green House w hotelu Scandic Wrocław.Goście mogli także smakować znakomitych win kalifornijskich prezentowanych przez BareFoot Wine.Złotymi sponsorami spotkania byli: DZ Bank i Deka Inwestycje - inwestor aparthotelu Invite. Spotkanie sponsorowali także: Masterlease, Eden, Green House i Scandic Wrocław.W drugiej części spotkania rozlosowano ciekawe nagrody. Deka Inwestycje ufundowały bilety w loży VIP na mecz piłkarski Śląska Wrocław. Bilety wylosował Marcin Korytkowski z DataIT, a nagrodę wręczył Piotr Simson. Kolejnym laureatem został Zygmunt Dudek z Norimp Bako, który poleci szybowcem. Nagrodę ufundował portal www.prezentokracja.pl.Nagrody ufundował także hotel Scandic Wrocław - weekendowy pobyt w hotelu Scandic Gdańsk, którą otrzymała Magdalena Horwat z SPS Klima. Natomiast restauracja Green House wylosowała i zaprosiła na kolację Ewę Andrzejczak z Banku Zachodniego WBK. Nagrody przygotowała także firma BareFoot Wine. Znakomite wino kalifornijskie trafiło do m.in. do rąk Jarosława Skrzyniarza z firmy Kinnarps Polska.Michał Bończa-Pióro z firmy Mobi otrzymał zaproszenie do Restauracji Domowej we Wrocławiu. Nagrodę wręczyła Jadwiga Juszko.Po losowaniu nagród w świetnej atmosferze kontynuowano rozmowy kuluarowe.Mixer był doskonałą okazją był doskonałą okazją do nawiązania nowych i odświeżnia starych kontaktów biznesowych.Koktajl przebiegał w doskonałej atmosferze, dyskusje i rozmowy przeciągnęły się do późnych godzin nocnych.Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i załodze restauracji Green House oraz hotelu Scandic Wrocław.


Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska/www.rakowska.com


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Google poniżej oraz na Facebooku.


Zimowy Mixer Biznesowy 2012 - relacja

22 luty 2012

Zapraszamy do udziału i współpracy podczas naszych spotkań biznesowych w 2012 roku. Już 22 marca br. planujemy zorganizowanie pierwszego w tym roku koktajlu tematycznego. Wiodący partner Jones Lang Lassale omówi temat: "Trendy w rozwoju sektora biurowego" na podstawie opracowania Office 2020.


W kolejnych miesiącach koktajle tematyczne. Natomiast pierwszej połowie września zaplanowaliśmy jubileuszowy Back to Business 2012.


Fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Sponsorami i partnerami Managers Coctail byli:Źródło: QBusiness Media

26.02.2012


Tagi: koktajl, managers cocktail, spotkanie biznesowe


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...