ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Heritage Gates we Wrocławiu

Kończy się rewitalizacja zabytkowego budynku przy ulicy Rzeźniczej 28-31 we Wrocławiu. Już w lipcu odnowiony obiekt pod nazwą Heritage Gates zostanie oddany do użytku i stanie się ekskluzywnym biurowcem z lokalami usługowymi tuż przy wrocławskim Rynku.NAJNOWSZE INFORMACJE

Wyższe piętra Heritage Gates zajmą powierzchnie biurowe typu open-space. W podziemiu i na parterze znajdą się lokale usługowe.


Budynek przy ulicy Rzeźniczej 28-31 powstał w 1900 roku według projektu architekta Karla Grossera. Wpisany do Rejestru Zabytków Architektury i Budownictwa, stanowi ważny przykład niepowtarzalnej architektury nawiązującej do formy renesansu północnego, stylu rozwijanego na Dolnym Śląsku na przełomie XIX i XX wieku. Unikalna, dekoracyjna fasada z piaskowca, zdobione kolumny, eleganckie klatki schodowe to tylko niektóre spośród wysokiej klasy elementów wykończenia, jakie posiada kamienica. Ta różnorodność detali architektonicznych sprawia, że obiekt stanowi ozdobę miasta.


Fasada budynku została odnowiona, a wnętrza, wraz ze wspaniałym dziedzińcem, całkowicie wyremontowane i zaadaptowane do nowego planu funkcjonalnego.


Wyższe kondygnacje przeznaczone są na powierzchnie biurowe o podwyższonym standardzie, natomiast podziemie i parter - na powierzchnie handlowo-usługowe.


Wszystkie działania architektów skierowane były na wydobycie historycznych walorów budynku i dostosowanie go do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Wyjątkowa atmosfera historycznych wnętrz została podkreślona przez proste, lecz eleganckie i nowoczesne rozwiązania projektowe.


Do wykończenia zostały użyte tylko naturalne, najwyższej klasy materiały, takie jak drewno, kamień, ceramika. Większość zabytkowych detali została odnowiona bądź zrekonstruowana, by wydobyć unikalność i niepowtarzalność obiektu. W celu stworzenia budynku klasy A zastosowano wszystkie najnowsze techniczne rozwiązania.


Więcej informacji:

Anna Patrzyk-Sperzyńska, tel.: 71 719 89 64

e-mail: anna.patrzyk@immobillogroup.com

Rzeźnicza Development Sp. z o.o.

ul. Św. Antoniego 2–4, brama A,

50-073 Wrocław

e-mail: leasing@immobillogroup.com

www: www.heritagegates.com/pl

english version - www: www.heritagegates.com


Źródło: Rzeznicza Development Sp. z o.o.

01.06.2012


Tagi: powierzchnie biurowe, lokale usługowe, biurowiec, Heritage Gates, ulica Rzeźnicza 28-31


Udostępnij