ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Bankowy koktajl we Wrocławiu

Jak zmienia się bankowość pod wpływem rozwoju mediów społecznościowych i jak będzie wyglądał internetowy bank nowej generacji? Pierwsze informacje na temat zaplanowanego na czerwiec debiutu banku Alior Sync przedstawił we Wrocławiu Cezary Smorszczewski, wiceprezes zarządu Alior Banku. Bank był głównym partnerem Managers Coctail, które odbyło się 23 maja 2012 roku w hotelu Radisson BLU.Pierwszą, oficjalną część spotkania poprowadził Leszek Kun, właściciel QBusiness Media oraz redaktor naczelny portalu ReNews.pl. Impreza odbyła się pod patronatem Loży Dolnośląskiej BCC, a gościem honorowym Marek Woron, kanclerz loży i wiceprzewodniczący zarządu Business Center Club.Bankowość internetowa, bankowość mobilna na komórkę i oddziały wirtualne – to filary nowego projektu Alior Sync, który ma być odpowiedzią Alior Banku na rozwój mediów społecznościowych i mobilnych form komunikacji.Wiceprezes banku poinformował zebranych, że będzie to oferta dla młodych, którzy są otwarci na nowinki technologiczne i innowacje oraz dużo czasu spędzają w sieci. – W Alior Sync nawet skomplikowane transakcje bankowe będzie można przeprowadzać wirtualnie, bez osobistej wizyty w oddziale – przekonywał Cezary Smorszczewski podczas koktajlu w Radisson BLU.Tematem jego prezentacji były także historia powstania i dynamiczny rozwój banku, który od momentu powstania w kwietniu 2008 roku zgromadził ponad 1,1 mln klientów i ma ok. 13,7 mld depozytów przy kredytach na poziomie 11,7 mld zł. O relacjach z klientami opartymi na dyspozycyjności, stabilności i elastyczności działania opowiadała z kolei Marzena Pietrzak, dyrektor Biura Private Banking w Alior Banku.Zebrani zapoznali się także z samochodami marki Chevrolet, zaprezentowanymi w hotelowym patio przez sponsora spotkania, firmę Hornet, która jest autoryzowanym dealerem marki. Auta tej marki oferowane były w formie leasingu przez lidera rynku wynajmu długoterminowego, spółkę Masterlease. Obie firmy promowały ofertę „Chevrolet dla Biznesu”, jako nowoczesną usługę finansowania pojazdów wraz z opieką serwisową.Ale poprawę komfortu prowadzonego biznesu można było osiągnąć nie tylko za sprawą decyzji o wymianie firmowej floty. Spotkanie mogło być pretekstem nawet do zmiany siedziby firmy. Wszystko za sprawą budynku Heritage Gates, kusił menadżerów komfortowymi biurami do wynajęcia w sercu Wrocławia. Można było poznać ofertę odrestaurowanego budynku przy ulicy Rzeźniczej 28-31, który powstał w 1900 roku i jest wpisany do rejestru zabytków, by za chwilę porozmawiać o nowoczesnej aranżacji biurowych wnętrz z innym sponsorem spotkania, firmą Kinnarps Polska. Biznesowy wieczór w Radisson BLU wsparła także kancelaria SDZLegal Schindhelm.Na koktajlu nie mogło zabraknąć ekskluzywnych trunków. Goście mieli okazję degustować znakomitą J.A. Baczewski Vodka, wina kalifornijskie prezentowane przez BareFood Wine.Koktajl przebiegał w doskonałej atmosferze, dyskusje i rozmowy przeciągnęły się na hotelowym patio do późnych godzin nocnych.


Koktajl zorganizowany przez agencję informacyjną QBusiness Media, wydawcę portali QBusiness.pl i ReNews.pl, zgromadził ok. 100 menadżerów wyższego szczebla z Wrocławia i Dolnego Śląska. Spotkanie odbyło się pod patronatem Loży Dolnośląskiej BCC. Patronami medialnymi wydarzenia były portale Money.pl i IPO.pl. Obługę prasową zapewniła agencja Mowa PR


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu Radisson BLU we Wrocławiu.


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Facebooku oraz Google - Managers Cocktail 23 maja 2012


Zapraszamy do udziału i współpracy podczas naszych spotkań biznesowych w 2012 roku. 13 września br. organizujemy tradycyjny Back to Business 2012 także w Radisson BLU Hotel. Późną jesienią - w październiku i listopadzie odbędą kolejne koktajle tematyczne.


Fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Sponsorami i partnerami Managers Coctail byli:Źródło: QBusiness.pl

26.05.2012


Tagi: koktajl, managers cocktail, spotkanie biznesowe


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...