ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Galeria Bronowice w Krakowie

Galeria Bronowice będzie pierwszym dwukondygnacyjnym centrum handlowym w portfolio Immochan w Polsce. Projekt oraz jego architektura oferują wyjątkową jakość i wprowadzają nowe rozwiązania do centrów handlowych Auchan.


Galeria Bronowice powstaje w północnej części Krakowa


NAJNOWSZE INFORMACJE

Galeria Bronowice powstaje w północnej części Krakowa, w miejscu, w którym krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne. Wygodne połączenie z centrum miasta, z autostradą A4 oraz z portem lotniczym Balice to jeden z atutów tej lokalizacji. W tej części miasta przeprowadzany jest obecnie remont dróg dojazdowych i budowa układu komunikacyjnego, który usprawni wyjazd z Krakowa w kierunku Śląska, Zakopanego i Olkusza. Ponadto umiejscowienie galerii w sąsiedztwie istniejących obiektów, takich jak IKEA, Makro, Castorama stworzy nową przestrzeń handlową w tej części miasta.


Dwie kondygnacje, około 60 tys. metrów kwadratowych powierzchni GLA – to nowy etap rozwoju Auchan w Polsce. 160 sklepów znanych marek, hipermarket Auchan, elektromarket, duży food court oraz atrakcyjny kids play stworzą kompleksową ofertę handlową dla całej rodziny. Osoby zmotoryzowane będą miały do dyspozycji 2800 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach.


Jednym ze źródeł inspiracji przy projektowaniu dekoracji wnętrz była krakowska secesja – polskie Art Nouveau. Wnętrze obiektu w subtelny sposób powiąże styl Art Nouveau z nowoczesną architekturą. Pragniemy, by galeria, którą wyróżniać będzie elegancja i wyszukana architektura, trafiła w artystyczne gusta mieszkańców Krakowa.


Galeria Bronowice powita pierwszych klientów na wiosnę 2013 roku.


Źródło: Immochan

10.12.2012


Tagi: Galeria Bronowice, Auchan