renews.plqbusiness.plkontakt spotkania biznesowe polityka cookies partnerzy oferta o nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
WCL

Wrocławski Park Technologiczny

Wrocławski Park Technologiczny SA uruchamia nowy projekt inwestycyjny o nazwie Maszynownia Biznesu. Projekt realizowany będzie w oparciu o należącą do WPT nieruchomość o powierzchni ponad 13 ha położoną w pobliżu centrum miasta. Na inwestorów czekają nowe tereny inwestycyjne. W ramach projektu powstanie największa hala produkcyjno-magazynowa WPT, która zaoferuje ponad 22 700 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej pod wynajem.


Maszynownia Biznesu zlokalizowana jest niemal w samym centrum Wrocławia, przy ul. Fabrycznej, w doskonałym sąsiedztwie uczelni wyższych, firm produkcyjnych i usługowych, fabryk i magazynów. Bezpośrednio sąsiaduje m.in. z firmami Bombardier, Alstom, DeLaval, Donako, Ruukki i ponad 250 innymi przedsiębiorstwami.Maszynownia Biznesu to 11 działek przemysłowych o różnych wielkościach, kształtach, zabudowanych i niezabudowanych, z możliwością ich łączenia lub dzielenia. W sumie 93 tys. m2 gruntów przeznaczonych do sprzedaży, na których można realizować różne projekty.


W ramach projektu powstanie największa hala produkcyjno-magazynowa WPT, która zaoferuje powierzchnie produkcyjno-magazynowe pod wynajem


WPT SA rozpoczyna również modernizację hali produkcyjno-przemysłowej zlokalizowanej na terenie Maszynowni Biznesu. Będzie to największa hala produkcyjno-magazynowa WPT we Wrocławiu - przeszło 22 700 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej pod wynajem. Inwestycja zostanie zakończona w 3 kwartale 2014 roku.


Zobacz prezentację Maszynowni Biznesu na stronie projektuŹródło: Wrocławski Park Technologiczny

08.02.2013


Tagi: Maszynowania Biznesu, Pafawag, powierzchnie magazynowe, powierzchnie przemysłowe, grunty inwestycyjne