ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Jubileuszowy Back to Business 2013 za nami!

W czwartek, 19 września 2013 roku odbyła się 10. edycja spotkania Back to Business Event. Na jubileuszową imprezę do wrocławskiego hotelu Radisson Blu spotkania przybyło 200 menedżerów i przedsiębiorców. Organizatorem imprezy była Agencja Informacyjna QBusiness Media, Złotymi Sponsorami Agencja Mienia Wojskowego oraz Bank Pekao SA, a patronatem honorowym Loża Dolnośląska BCC.


„Back to Business” jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez biznesowych we Wrocławiu. Począwszy od 15 września 2004 roku zawsze odbywają się na patio i wnętrzach wrocławskiego hotelu Radisson Blu. Prestiż spotkania zbudowali przede wszystkim nasi goście. Każdego roku w spotkaniu udział biorą: przedsiębiorcy, właściciele, prezesi, członkowie zarządów, dyrektorzy zarządzający wiodącymi firmami i instytucjami w regionie Wrocławia.


Przez 10 lat impreza była jednym z najważniejszych jesiennych spotkań biznesowych we Wrocławiu. Współpracowaliśmy z blisko 100 firmami. Gościliśmy łącznie kilka tysięcy menedżerów, polityków, dziennikarzy i ludzi kultury. Nawiązano wiele nowych kontaktów, które zaowocowały mniejszymi, większymi i bardzo dużymi kontraktami, o których pisały największe media. Prezentowała się UEFA, występowali artyści z wrocławskiej opery, odbywały się pokazy mody, miały miejsce premiery nowych modeli aut i wiele innych wydarzeń.

Licznie przybyłych gości przywitał Leszek Kun, inicjator i organizator imprezy. Gości powitał także Dawid Szymków, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Radisson Blu. Leszek Kun, właściciel Agencji Informacyjnej QBusiness Media przedstawił historię cyklu spotkań Back to Business. Mixery „Back to Business” są jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez biznesowych we Wrocławiu. Począwszy od 15 września 2004 roku zawsze odbywa się na patio i wnętrzach wrocławskiego hotelu Radisson Blu. Prestiż spotkania zbudowali przede wszystkim nasi goście. Każdego roku udział biorą: przedsiębiorcy, właściciele, prezesi, członkowie zarządów, dyrektorzy zarządzający wiodącymi firmami i instytucjami w regionie Wrocławia.

Wśród zaproszonych gości pojawiły się także osoby, które brały dział w pierwszym spotkaniu Back to Business 2004: Marek Winkowski i Jan Rybak z żoną.

Także Jolanta Rycerz, Dorota Niewdana i Zbigniew Grabowski podobnie jak 10 lat temu wzięli udział w dzisiejszym spotkaniu. Obecni byli także Joanna i Jan Jasiakowie, Ryszard Chorostkowski oraz Anna Stanek.

W imieniu Banku Pekao SA gości przywitał Marian Drymluch, Dyrektor Zarządzający, Dolnośląskiego Regionu Bankowości Detalicznej. Zbigniew Sieja, Dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Mienia Wojskowego za prezentował najnowszą ofertę gruntów inwestycyjnych na Kępie Mieszczańskiej w centrum Wrocławia.

Giacomo Cicarelli oraz Agnieszka Paszkowska ogłosili rozpoczęcie 4. edycji profesjonalnego konkursu na wybór wina wieczoru oraz wyłonili jury konkursowe. W imieniu Immobillo Group inwestora i dewelopera Monika Żelazkiewicz, Prezes AIM Engineering oraz Michał Dobrowolski, Prezes Panda Studio opowiedzieli o rewitalizacji i adaptacji zabytkowych budynków na apartamenty i biura na przykładzie inwestycji Heritage Gates, Pasaż Pokoyhof, Szewska 19-21, Hotel Europeum we Wrocławiu oraz kamienicy Rakowicka 8 w Krakowie. Zobacz prezentację: Realizacja i obsługa inwestycji o wysokim standardzie w obiektach zabytkowych.

Radosław Krzywiński, kierownik salonu sprzedaży Suzuki firmy Polmotors przedstawił najnowszy model auta Suzuki SX4 S-Cross.

W drugiej części spotkania był czas na spotkania i rozmowy biznesowe oraz degustację menu przygotowanego przez szefa kuchni Hotelu Radisson Blu. Spotkania kuluarowe toczyły się przy muzyce na żywo.

Sponsorzy imprezy specjalnie dla gości przygotowali liczne degustacje, w tym 12-letniej Whisky The Glenlivet, Vody Naturalnej, piw Carlsberga, kawy Lavazza dystrybuowanej przez firmę Eden. W trakcie spotkania jury smakowało i oceniało wina zgłoszone do konkursu winnego.

Złoci sponsorzy: Bank Pekao SA oraz Agencja Mienia Wojskowego przedstawiali gości swoje oferty. Także firmy OTTO Polska, Immobillo Group i Sun&Snow przygotowały propozycje dla naszych gości.

W spotkaniu udział wzięli Rafał Glinicki, Prezes VSA Trader i Izabela Górecka, VSA Trader. Sponsorem spotkania była firma Benzinger Polska, którą reprezentował Dyrektor Wojciech Kraus. Przypominamy, że portal QBusiness.pl oraz VSA Trader organizują konferencję „Jak inwestować w harmonii ze Smart Money, przy zastosowaniu Volume Spread Analysis”, której prelegentami będą Rafał Glinicki i Gavin Holmes.

Pomimo chłodnego wieczoru wiele osób spędzało czas na lubianym patio hotelowym zapoznając się z najnowszymi modelami aut Suzuki, Ford i Hyundai prezentowanymi przez autoryzowanego dealera Polmotors.

Punktem kulminacyjnym imprezy było rozstrzygnięcie konkursów i wylosowanie nagród w loterii. Laureatów pierwszego z konkursów przygotowanego przez Bank Pekao SA wyłonili: Marian Drymluch, Dyrektor Zarządzający, Dolnośląskiego Regionu Bankowości Detalicznej i Jacek Cząstkiewicz, Dyrektor ds. Klientów Biznesowych w Regionie. Natomiast na zwycięzców konkursu wiedzy o Suzuki, po serii pytań czekały atrakcyjne nagrody wręczone przez przedstawicieli firmy Polmotors.

Jury winne zakończyło degustację i Giacomo Cicarelli ogłosił wyniki 4.edycji konkursu na wybór wina wieczoru i przyszedł czas na losowanie licznych nagród w loterii wizytówkowej.

Pierwszą z nagród była lornetka wojskowa, którą ufundowała Agencja Mienia Wojskowego. Karolina Grabarczyk wylosowała szczęśliwą osobę, a nagrodę wręczył Zbigniew Sieja, Dyrektor Oddziału Terenowego AMW we Wrocławiu.

Firma OTTO Polska przygotowała dla gości spotkania, specjalne olimpijskie kalendarze. Które wraz z innym prezentami zostały wręczone wylosowanym laureatom.

Wrocławski Teatr Komedia przygotował vouchery-zaproszenia na spektakle teatralne. Nagrody wręczyli: Paweł Okoński, właściciel teatru oraz Agnieszka Paluszkiewicz, marketing manager. Rozlosowana została także 12-letnia Whisky The Glenlivet.

Na koniec wręczone zostały główne nagrody: dwa bilety lotnicze na przelot Wrocław-Warszawa-Wrocław oraz trzy weekendowe pobyty w ekskluzywnych apartamentach w Szklarskiej Porębie ufundowane przez firmę Sun&Snow oraz portal Pobyty.pl.

Spotkania i rozmowy trwały do późnych godzin nocnych. Ostatni goście 10. edycji spotkania Back to Business 2013 opuścili hotel po godzinie 24.


Zapraszamy do udziału i współpracy podczas kolejnych naszych spotkań biznesowych - Zapowiedzi kolejnych spotkań biznesowych oraz fotorelacje.


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Google i Facebooku


Sponsorami i partnerami Letniego Wieczoru Biznesowego byli:Źródło: QBusiness.pl

23.09.2013


Tagi: spotkanie biznesowe, Back to Business 2013


SPOTKANIA BIZNESOWE

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

foto

Zadanie, które Galderma Polska powierzyła firmie Kinnarps dotyczyło zaprojektowania...