ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
koktajl
 

Konkurs TopWoman in Real Estate

wykres


Nieruchomości to jedna z najszybciej rozwijających się dziś branży w Polsce. Jest w niej coraz więcej kobiet, szczególnie na stanowiskach kierowniczych. Wchodzą do sektora historycznie zdominowanego przez mężczyzn, bo oferują kompetencje odpowiadające dzisiejszym wymaganiom rynku – są elastyczne, ambitne, decyzyjne, a przy tym zyskują przewagę dzięki większej chęci dzielenia się wiedzą i wzajemnej pomocy.


Stąd narodził się pomysł wyróżnienia i wypromowania pań, które osiągają największe sukcesy biznesowe, a ich działania inspirują innych do przełamywania barier. Konkurs Top Women in Real Estate to wspólna inicjatywa liderów rynku nieruchomości i kluczowych organizacji branżowych takich jak Ladies First czy WIREP. Ma on za zadanie ocenić rolę i kompetencje kobiet w sektorze i nagrodzić najlepsze za osiągnięcia.


Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji nastąpi na uroczystej Gali w kwietniu 2018 r. Przedsiębiorcze panie będą oceniane w ośmiu kategoriach głównych - Top Women in Real Estate in:

  • Business management
  • Innovator
  • Business support
  • Commercial sales
  • Residential sales
  • Acivities for green building

Na uwagę zasługują też kategorie specjalne, promujące dobre praktyki: Pro Women Company in the Year, Top Female Journalist in Real Estate i Personality of the Year – nagroda specjalna, nadawana decyzją internautów. Wydarzeniem towarzyszącym rozdaniu nagród będzie konferencja połączona z biznes mikserem. Hasłem przewodnim konferencji jest samorozwój, a do współpracy zaprosiliśmy m.in. Instytut Gallupa.


- W wielu sektorach rola kobiet zmieniła się w ostatnich latach. Nierzadko panie musiały torować sobie drogę nie tylko kompetencjami, ale i siłą charakteru. Poprzez inicjatywy takie jak ta, chcemy to zmieniać. Pokazywać kobiecy wymiar zarządzania i skalę osiągnięć biznesowych, które przyspieszają rozwój całego rynku – mówi Krystyna Swojak pomysłoawczyni i organizatorka konkursu Top Woman in Real Estate oraz Dyrektor Marketingu targów nieruchomości i inwestycyji Real Connect.


Udział w plebiscycie można zgłaszać do 5 marca - osobiście, poprzez dział swojej firmy lub organizację działającą w branży. Następnie, w połowie marca, zostanie ogłoszona krótka lista nominowanch, opublikowana na stronie konkursu. Od tego momentu zbierane będą głosy internautów. Szczególnie zachęcamy panie do zgłoszeń samodzielnych. Formularz można już wypełnić na stronie topwoman.pl.


Za wybór zwycięzców odpowiada kapituła, pełniąca rolę Jury wydarzenia. W jej skład wchodzą przedstawiciele zarządów największych firm branży nieruchomości, zarówno polskich jak i zagranicznych. W Jury zasiadać będą zarówno kobiety jak i mężczyźni.


Więcej informacji na: www.topwoman.pl


Źródło: Top Woman in Real Estate

11.02.2018


Tagi: konkurs, konferencja, gala


SPOTKANIA BIZNESOWE

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej platformie elektronicznej...

DO WYNAJĘCIA W ŚRÓDMIEŚCIU WROCŁAWIA

giełda

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na cele produkcyjno-magazynowe przy ul. Góralskiej we Wrocławiu...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...

KINNARPS - MEBLE

foto

Procesy zrównoważone to nagląca kwestia dotycząca przyszłości firm projektujących...

Forum Asset