ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Apartamenty Drewnowska 43 – osiedle w centrum Łodzi

wykres


ATAL, ogólnopolski deweloper, uruchomił sprzedaż nowej inwestycji w centrum Łodzi. Apartamenty Drewnowska 43 to ekskluzywny projekt o wielkomiejskim charakterze. W ramach I etapu osiedla powstaną 264 mieszkania, 15 lokali biurowych oraz 12 lokali usługowych. Inwestycja powstaje w znakomitej lokalizacji – blisko historycznego centrum miasta oraz w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury drogowej i komunikacyjnej.


W pierwszym z czterech etapów Apartamentów Drewnowska 43 zaplanowano kompleks 7 budynków. Będą one posiadały od 4 do 11 pięter. Najwyższe kondygnacje będą sięgać aż 35 metrów nad poziom ulicy, dlatego będzie roztaczał się z nich wspaniały widok na panoramę miasta. Zabudowa od strony ulicy Drewnowskiej będzie wyposażona w lokale usługowe oraz przestrzenie biurowe na poziomie parteru i pierwszego piętra. Na wyższych kondygnacjach zaprojektowane zostały 264 mieszkania o powierzchniach od 25,37 do 92,11 mkw. oraz rozkładach od 1 do 4 pokoi. Na terenie inwestycji przewidziano 285 miejsc parkingowych podziemnych i 33 miejsca na parkingu zewnętrznym. Dla wygody mieszkańców przewidziano również 226 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia ogólnego dostępu – wózkownie i rowerownie. Budynki będą też wyposażone w cichobieżne windy.


Apartamenty Drewnowska 43 powstają w obrębie śródmiejskiej zabudowy, w miejscu o prestiżowym i historycznym charakterze, tuż obok popularnej łódzkiej Manufaktury. To lokalizacja, która łączy w sobie bezpośrednie sąsiedztwo popularnych terenów rekreacyjnych z licznymi placówkami handlowymi, usługowymi i obiektami użyteczności publicznej.


Źródło: Atal SA

28.09.2017


Tagi: osiedle Apartamenty Drewnowska 43, Łódź