ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Nowe sklepy otwarte w Galerii Północnej

Galeria Północna nie zwalnia tempa i po hucznym listopadowym otwarciu Media Expert, jeszcze w grudniu rozszerza listę salonów butikowych. W ostatni weekend ofertę centrum uzupełnił salon z luksusową, brylantową biżuterią Jubiler Gwiazd – M&M Gold, butik z odzieżą damską My Shop oraz sklep Maya, oferujący ogromny wybór słodkości z całego świata.


Od 8 grudnia klienci Galerii Północnej mogą korzystać z oferty luksusowej biżuterii brylantowej dostępnej w salonie Jubilera Gwiazd - M&M Gold. Trzeci salon marki w stolicy i pierwszym na północy Warszawy to propozycja dla poszukiwaczy eleganckich i unikatowych podarunków dla bliskich. M&M GOLD Jubiler Gwiazd to salony z artystyczną biżuterią wykonywaną w krótkich limitowanych seriach przez utalentowanych jubilerów-artystów. Butik Jubilera Gwiazd M&M Gold znajduje się na parterze, obok kawiarni Green Caffe Nero.


W sobotę nowa marka dołączyła także do modowych najemców Galerii Północnej. Ofertę Galerii Północnej uzupełnił butik My Shop, w którym na modne panie czeka elegancka odzież na każdą okazję i stylowe dodatki. My Shop o powierzchni 40 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze centrum, naprzeciwko salonu Forever 21.


Dzień wcześniej, 7 grudnia w Galerii Północnej zadebiutowała firma Maya – największy producent litewskich i łotewskich słodyczy, posiadający w swojej ofercie również słodkości z całego świata. Cukierkowy butik Maya zlokalizowany na parterze centrum naprzeciwko kawiarni Starbucks jest pierwszym punktem sieci otwartym w Warszawie.


W grudniu do najemców Galerii Północnej dołączy także jeden z czterech największych dystrybutorów sprzętu komputerowego i elektronicznych gadżetów – polska sieć x-kom. Huczne otwarcie salonu zaplanowane jest na środę, 12 grudnia.Źródło: GTC

10.12.2018


Tagi: Galeria Północna , najemca