ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Małgorzata Senatorska-Dobrowolska

foto

Dział Doradztwa Budowlanego w CBRE powiększa swój zespół o nową szefową w obszarze projektów Design&Build, Małgorzatę Senatorską-Dobrowolską.


Małgorzata Senatorska-Dobrowolska posiada bogate doświadczenie jako projektant i koordynator skomplikowanych i wielobranżowych realizacji. Brała udział w projektach biurowych, handlowych, przemysłowych i energetycznych, na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego. Zanim dołączyła do CBRE, przez ostatnie 13 lat pracowała w firmie BUDIMEX S.A., początkowo jako projektant m.in. Międzynarodowego Lotniska Okęcie w Warszawie, następnie jako ekspert i koordynator. Kierowała wielobranżowym zespołem projektowym oraz brała udział w pozyskaniu i realizacji wielu wymagających kontraktów realizowanych w procedurze Projektuj i Buduj.


Początkowe doświadczenie zyskała w pracowniach architektonicznych, specjalizujących się w projektowaniu architektury mieszkaniowej, a także planów zagospodarowania przestrzennego. Pracowała także jako projektant ponad 100 oddziałów bankowych na terenie całej Polski dla jednego z wiodących banków.


Ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Warszawskiej. Ma doświadczenie dydaktyczne i naukowe. Uzyskała tytuł doktora nauk technicznych na macierzystej uczelni.


Źródło: CBRE

30.01.2020


Tagi: Małgorzata Senatorska-Dobrowolska, Design&Build