ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
spotkania biznesowe
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Galeria Olimpia w Bełchatowie z Carrefourem

wykres


Hipermarket Carrefour zajmie część powierzchni, która zostanie zwolniona przez poprzedniego operatora spożywczego, w należącej do EPP Galerii Olimpia w Bełchatowie. Sieć, która uzyskała zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na wynajem powierzchni, zajmie 4500 mkw.


– Carrefour będzie głównym najemcą Galerii Olimpia. Obecność wiodącej sieci niewątpliwie przyczyni się do wzrostu atrakcyjności naszego całego projektu i przyciągnie do niego jeszcze większą liczbę klientów. Po przebudowie Galeria Olimpia z jej komplementarną i unikatową ofertą wzmocni swoją pozycję ulubionej destynacji handlowej dla mieszkańców Bełchatowa i okolic – mówi Marek Gładki, Head of Leasing and Asset Management w EPP.


Bełchatowska Galeria Olimpia, największe centrum handlowe w regionie, dysponuje 33 tyś. mkw. powierzchni handlowej. W swojej ofercie posiada nie tylko znane, światowe marki, ale także firmy działające lokalnie. Dzięki rozwiniętej ofercie gastronomicznej i rozrywkowej (m.in. kino Helios) to także miejsce, gdzie można dobrze zjeść i ciekawie spędzić czas.


Źródło: EPP

06.03.02.2020


Tagi: Galeria Olimpia, najemca