ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

Sieć dyskontów Action kontynuuje rozwój w Polsce

wykres


Sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła ostatnio na polskim rynku cztery nowe sklepy – w Zabrzu, Łodzi, Szczecinie i Andrychowie. Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, firma realizuje swoje cele na 2020 rok zakładające wzmocnienie obecności w Polsce południowo-zachodniej oraz rozwój w głąb kraju.


– Wszystkie nowe sklepy Action zlokalizowane są w parkach handlowych, dlatego udało nam się otworzyć je zgodnie z planem, pomimo zewnętrznych trudności związanych z pandemią. Wybieramy takie miejsca, które są blisko naszych klientów, aby mogli szybko i łatwo się do nich dostać. W obecnych czasach to szczególnie ważne. Chciałbym przy tym podkreślić, że bezpieczeństwo klientów i pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem. Już od momentu zdiagnozowania pierwszych przypadków zachorowania na koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce podjęliśmy działania prewencyjne. Przy kasach zamontowane zostały ekrany ochronne, a na podłogach przyklejone taśmy pomagające zachować odpowiednią odległość pomiędzy odwiedzającymi. Pracownicy i klienci mają do dyspozycji preparaty do dezynfekcji rąk oraz koszyków i wózków, a także rękawiczki jednorazowe – podkreśla Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.


– Rozwój w głąb kraju, a także w dużych aglomeracjach jest jednym z kluczowych celów Action na ten rok, dlatego szczególnie cieszy nas obecność w Łodzi i Szczecinie. Sklep w Parku Handlowym Mieszka to nasza pierwsza lokalizacja na Pomorzu. Ostatnie otwarcia są dla nas bardzo ważne nie tylko z punktu widzenia rozbudowy sieci w Polsce. Umożliwiają nam także wywiązanie się ze zobowiązań w stosunku do naszych partnerów biznesowych oraz pracowników, których zatrudniliśmy wcześniej do nowych sklepów – dodaje Sławomir Nitek.


Dogodne lokalizacje

Niewątpliwą zaletą nowych sklepów Action jest lokalizacja w miejscach łatwo dostępnych dla klientów oraz w pobliżu innych znanych marek oferujących produkty pierwszej potrzeby. Dzięki temu można szybko zrobić kompleksowe zakupy.


Sklep Action w Szczecinie mieści się w nowo powstałym Parku Handlowym Mieszka w dzielnicy Pomorzany. Jego powierzchnia całkowita wynosi 1 001 m2. W sąsiedztwie jest duże centrum handlowe oraz osiedle mieszkaniowe. Tuż obok będzie długo oczekiwana IKEA. Nowy sklep Action w Łodzi również znajduje się w niedawno otwartym parku handlowym. Zlokalizowany jest przy ul. Traktorowej 54 i zajmuje powierzchnię 1 051 m2. Jest to trzeci market firmy w tym mieście i jednocześnie pierwszy w jego zachodniej części.


Dzięki otwarciom w Zabrzu i Andrychowie Action wzmocnił swoją pozycję w południowej Polsce. Sklep w Zabrzu mieści się na jednym z największych osiedli mieszkaniowych – przy ul. Franciszkańskiej 22, obok Biedronki. Jego powierzchnia całkowita wynosi 1 004 m2. Natomiast market Action w Andrychowie zlokalizowany jest w najbardziej charakterystycznym i znanym punkcie handlowym w mieście – przy ul. Krakowskiej 83i, w sąsiedztwie Kauflandu i Biedronki. Powierzchnia całkowita sklepu wynosi 986 m2.


Źródło: Action

07.05.2020


Tagi: dyskonty niespożywcze, sieć handlowa


TOP WOMEN

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...